Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez így "korrekt" vagy a...

Ez így "korrekt" vagy a munkáltató csavart rajta egyet, hogy kevesebbet kelljen fizetnie?

Figyelt kérdés

Felsőfokú nemzetközi logisztikus papírom van, pénteken kezdek raktárosként, betanított munkásnak van megjelölve a munkaköröm és így 485 bruttó órabért fizetnek.


Gondolok ilyenre pl.: raktárosnak több jár mint betanított munkásnak, vagy a papírom miatt többet kéne kapnom...?


2011. jan. 5. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Nem annyit kapsz, mint amiben megegyeztetek amikor felvettek? Nem értem...
2011. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A betanított munkásnak kevesebbet kell fizetni. Mindegy milyen papírod van, ha ő mint betanított raktárost vesz fel. Lásd Tesco, betanított pénztáros-lehet attól üzletvezetői képzettsége....
2011. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

raktárosokat kerestek, az önéletrajzomban a betölteni kívánt munkakör rovatba raktárost írtam...a munkaszerződésben viszont betanított munkás munkakör van írva


példa: anyum eladó és többet keres mint a többi eladó az adott boltban, mert van vmi papírja

én raktáros leszek, szakmába vágó papírom van (logisztika) és nemhogy többet kapnék, még betanított munkásként vagyok bejelentve


lehet, hogy ezt a munkáltató dönti el, hogy hogy vesz fel, de nem értem, mert akkor pl én mindenkit így vennék fel fordított helyzetben pl mérnököket stb...de az is lehet, hogy csak én vonok párhuzamot és csak nekem logikus a dolog az előző példát illetően


pályakezdő vagyok, még nem tudom pontosan mi hogy működik, nem akarok ilyen papírral világot megváltani, csak érdeklődöm

2011. jan. 5. 22:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy milyen papírod van. Ha a munkáltató pl mosogatót keres, lehetsz te 3 diplomás is, akkor is csak a minimálbért fogja fizetni.
2011. jan. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!