Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomások! Hány éves korodban...

Diplomások! Hány éves korodban kezdtél el dolgozni? Diploma alatt vagy után illetve a végzettségednek megfelelő helyen kezdted a karrieredet? Jelenleg a végzettségednek megfelelő munkakörben dolgozol? Karrier terén nagyravágyó vagy?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 13:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
63%

Lediplomáztam júniusban és szeptember végén sikerül a szakmámban elhelyezkedni.

Nem szakmába vágó volt az 1.munkahelyem,de nem volt más,ez 3hétig tartott. Majd a szakmámban dolgoztam 8hónapot.Azóta gyeden vagyok(kb.1,5éve és még 2,5évig azon is leszek). Visszavárnak,így szerencsés vagyok. Hogy nagyravágyó vagyok-e,jelenleg nem,de nekem a család az első.

24/L

2011. jan. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Két nyelvszakos diplomám van, az egyetem alatt is voltak már fordítós, tolmácsolós munkáim. Diploma után az egyik addigi alkalmi megbízóm felajánlott egy teljes állást, mint fordító/tolmács/a külföldi anyacéggel kapcsolatot tartó személy. Jelenleg külföldön dolgozom nyelvtanárként, fordítóként, közben pedig gyereket nevelek. Szeretem a munkámat, de ennél nagyobb babérokra nem török, mert ennél kevesebb időt nem szeretnék a családommal tölteni, mint most.
2011. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2004 júniusában tettem le mindkét államvizsgámat, így egy időben kaptam meg mindkét diplomámat. Már utána pár héttel sikerült állást kapnom és szeptember 1-jén kezdtem tanítani, az egyik végzettségemnek megfelelően. A másik diplomámat valószínűleg sosem fogom hasznosítani. Nem vagyok karrierista. Jelenleg GYED-en vagyok, előtte 6 évet tanítottam.
2011. jan. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
34%
2008ban azóta sincs kedvem dolgozni
2011. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 eycnes válasza:
100%
2003-ban kezdtem sulit, aztán 2004, 2005, 2006 és 2007-ben különböző szakmán belüli gyakorlatot/munkát végeztem, 2008-ban diplomám alatt teljes munkaidőben dolgoztam, majd államvizsgám után az igazolópapírral új munkahelyen egyből kezdtem, azóta kb 30 nap szabadságon voltam.
2011. jan. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
2005. februárjában diplomáztam, 2005. június 1-vel kezdtem dolgozni a szakmámban ( logisztika). 2009. márciusában az a munkahely megszűnt, 2009. áprilistól munkaügy területén dolgozom. Nem a szakmám, de jobban tetszik ez a terület, mint a logisztika.
2011. jan. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

2 diplomám van az egyiket 1998-2002 közöt a másikat 2004és 2007 között szereztem, csináltam.

Míg az elsőn nappalis voltam am ásodikon leveleezős ,gyerek mellett csináltam.

Én a főiskola előtt már dolgoztam biznoyos karrierizmusból kezdtem el. 2002-ben az első diplomámnak megfelelően helyezkedtem el. A másod diplomám sajna nem igen fogom hasznosítani. 6 évig GYES-n voltam,m ost nincs munka lehetőségem úgy ahogy eredendően szeretném, így kicsit módosítanom kell. most megyek interjúzni egy nagyobb céghez.

2011. jan. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Nyáron végeztem,most nappalin csinálom a másoddiplomámat,mindkettő műszakis.Már 1 éve dolgozom heti 20 órában egy cégnél olyat ami kötődik a tanulmányaimhoz,elég jól megfizetnek,ha végzek 2012 nyarán akkor teljes munkaidőbe várnak szeretettel:)

előtte diákmunkákat végeztem


nagyravágyás megvan,a cég külföldi,sok országban van jelen,ha minden jól megy páromat is ideveszik és együtt kimegyünk vmi jobb országba

23/N

2011. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
2005-ben diplomáztam - bölcsész szakon - , 2006-ra sikerült elhelyezkednem egy multi IT cégnél, ahol bár nem a szakmámban dolgozom, szépen ível felfele a karrierem. Karrier terén nagyravágyó vagyok és teszek, hogy a fejlődésért.
2011. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Építőmérnökként végeztem. A suli alatt nem dolgoztam.

A diploma munkámat nagyrészt úgy választottam meg, hogy egy megfelelő céghez menjek konzultálni(aki esetleg állásajánlatot képes adni). Meg is kaptam tőlük az állásajánlatot és a nyár végén(az utolsó szünetemet ki akartam használni), mentem dolgozni. Azóta is ott dolgozom.


Állásajánlatot képes adni - Kisebb jól működő cég, ugyanis nagy cégnél nem tudnak közvetlenül munkát adni, mert nincs kapcsolatuk a "központtal".


Hány éves korodban kezdtél el dolgozni? 25


Diploma alatt vagy után illetve a végzettségednek megfelelő helyen kezdted a karrieredet?

után, végzettségnek megfelelő helyen


Jelenleg a végzettségednek megfelelő munkakörben dolgozol? igen

Karrier terén nagyravágyó vagy? igen

2011. jan. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!