Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beleírjam az életrajzomba a...

Beleírjam az életrajzomba a nyári munkát?

Figyelt kérdés

3 nyarat voltam "triciklis fagyis", nem tudom beleírjam-e az önéletrajzomba, vagy sem, mert akkoriban még "kis könyvvel" dolgoztunk, viszont bélyeget alig kaptam a 3 nyár alatt.Jó, ha 20 darabot összesen, pedig egy szezon általában áprilistól szeptember végéig tartott, de "spóroltak vele, csak akkor adtak, ha nagyon muszáj volt.

Na most ti beleírnátok? Mert így csak pár napnak tűnik, mert ugyan úgy munkakezdő vagyok, mintha ott sem lenne.

Amúgy nem függene össze azzal, ahova most szeretnék menni, szóval nem vendéglátás.


2011. jan. 8. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden egyes munkát írj bele, a legjelentéktelenebbeket is!
2011. jan. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik munkáltató se fogja kérni a kiskönyvet, hogy hány napot voltál diákmunkás. Érdemes beleírni, ezzel is jobb legyél, mint azok, akik csak végigbulizták a nyarakat apu pénzéböl.
2011. jan. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A munkáltatók pozitívan értékelik a nyári munkát, hiszen azt mutatja, hogy már diákként is saját kereset megszerzésére törekedtél. Nem fogják leellenőrizni, hogy hol és mennyit dolgoztál, de az igazat írd le. A bélyegekkel való csalásról meg nem kell beszélni.
2011. jan. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat :)!
2011. jan. 8. 00:52
 5/5 anonim ***** válasza:
írd bele
2011. jan. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!