Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit válasszak? Megbízási...

Mit válasszak? Megbízási szerződés vagy munkanélküliség inkább.

Figyelt kérdés

Pályakezdő grafikus vagyok és már egy ideje távmunkában keresek állást,mert nincs pénzem nagyvárosba költözni és itt a környéken pedig nincsenek lehetőségek.


Nem régiben kaptam egy ajánlatot, de csak megbizásival alkalmazna. Mondtam neki, h nem szívesen dolgoznék megbizásival, hogy bejelentene e, de akkor azt mondta, h csak megbizásival vagy sehogy.


Ha otthon dolgozok, akkor mekkora az esélye, h bárki (a munkáltatón kívül persze) ellenőrzi, hogy dolgozok-e vagy sem és hogy milyen gyakran.


Szerintetek tényleg dolgozhatok megbizásival itthonról, anélkül, h vállalkozó lennék?


ui: Ha el is vállalnám nem dolgoznék ott fél évnél tovább, csak annyira maradnék,hogy elegendő pénzem legyen itt "felmondani" és új állást keresni.


2011. jan. 9. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Nem kell hozzá vállalkozónak lenni.

2011. jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha megbízási szerződéssel dolgozol, akkor nincs munkáltatód, csak megbízód, akinek semmi köze nincs hozzá, hogy mikor dolgozol, mikor nem, a lényeg, hogy a megbízás teljesüljön.


A mai világban azt kell elfogadni, ami van, minden lehetőséggel élni kell, mert lehet, hogy évekig munkanélküli leszel!!!!

2011. jan. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!