Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havonta mennyi pénzt tudsz...

Havonta mennyi pénzt tudsz félretenni (esetleges utazásra, tartaléknak stb. )?

Figyelt kérdés
(Ha gondolod, azt is leírhatod, mennyiből.)
2011. jan. 13. 09:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Attól függ mire, mivel két munkám van, egy vállalkozás és egy mellékkereset. Ezzel a kettővel, ha belföldre szeretnék menni akkor nem kell félretennem, de ha külföldről van szó akkor már 3 hónapot legalább spórolnom kell. Sajnos Magyarországon elég nehéz félretenni ezekre a dolgokra, de meglehet csinálni. Volt olyan munkahelyem ahol erre képtelen lettem volna, ha még meg is kellett volna élnem belőle, mivel 25 éves vagyok és még szülőkkel élek több a lehetőségem e téren.
2011. jan. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nagyjából 50-100.000 ft/hó. Attól függ, milyen nem várt kiadás van. Ketten vagyunk, ketten hozunk haza 540.000-t/hó. Ebből nagyjából 200.000 a hitelek+rezsi+benzin. Aztán még ott a kaja, szórakozás, ruha, stb..

Belföldi utazásra nem kell spórolni, külföldre...hát..ha mondjuk ez Horvátország, ahová gyakran járunk, akkor szintén nem kell spórolni. Ha viszont egy távolabbi, repülős útról van szó, akkor mondjuk két hónapból megoldjuk.

2011. jan. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát mi ketten keresünk 150e körül. Ebből 20at szoktunk mindig félretenni. De már alig várom, hogy lediplomázzak és végre több pénzem legyen :)
2011. jan. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
mi párommal ketten keresünk kb. 170.000 forintot. ebből albérlet, rezsi, tankolás, hiteltörlesztésre elmegy kb 140.000 - 150.000 ft. úgyhogy még utána megkell venni az ételt és egyéb dolgokat, szóval sokszor minuszba vagyunk. nem tudom, hogy csináljuk, valami életművészek lehetünk, hogy mindig minden kivan fizetve ennyiből és még éppen-éppen enni is tudunk. bár nem húst, meg hasonlót, mert arra más nincs pénz, de a kötelező dolgokat kitudjuk fizetni.
2011. jan. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát én egy fillért nem tdok félretenni. Havi 53.000.- a jövedelmem -RÁT, családipótlék, gyerektartás- így nemhogy félre nem tudok tenni, hanem még kölcsön is kell kérnem...
2011. jan. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Mi az a munka, amivel 540 ezret lehet hazavinni havonta? Nem sajnálom Tőletek, biztos megdolgoztok érte, csak érdekelne.
2011. jan. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Semennyit. A párom kap 130,000-t, én munkát keresek, 28,000.t kapok. Hitelek, rezsi, kaja....Nem marad annyi, hogy félretegyünk. Hátha találok munkát, és utána lesz annyi, h maradjon is belőle.
2011. jan. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

10:20


Én fejlesztési projekt vezető vagyok, kb. 300.000 nettóval + kajajegy, bérlet, telefon, laptop. A párom gazdasági felsőfokú végzettséggel ügyintéző, kb. 215.000 nettó + kajajegy, bérlet, 13. havi, prémium, üdülési csekk.

2011. jan. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Havi 100eFt körül. Nem nagyon van kiadásom mert otthon lakom, és 40eFt-ot adok haza. 160eFt-ot keresek mindennel együtt.
2011. jan. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Én egy bankban dolgozom fiókvezető helyettesként, van két diplomám, két nyelvvizsgám, 129.000 Ft nettót kapok készhez (+ 12e Ft cafeteria).

Ebből kb. 5-10.000 Ft-ot tudok félretenni, hiszen az öltönynek a megvételét, tisztítását, telefont, tankolást stb. magamnak kell megoldanom, tehát ez a pénz arra elég, hogy majdnem minden hétvégén ki tudjak kapcsolódni egy kicsit (mondjuk max. egy mozi vagy egy lightos este belefér). Nyaralás, meg ilyenek az felejtős.

2011. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!