Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkakörülményekre...

Milyen munkakörülményekre számíthatok egy Tesco Expressz üzletben? (Leginkább tapasztalatok érdekelnének)

Figyelt kérdés

Egyetemistaként, sajnos rákényszerültem, hogy átiratkozzam levelező tagozatra és elmenjek dolgozni. Felvettek, félreértés ne essen, abszolút nem ez álmaim munkája, de amíg nem lesz meg a végzettségem, kénytelen vagyok dolgozni.

Egy szegedi kis expressz üzletbe vettek fel, mind az állásinterjún, mind a papírok intézésénél jelen lévő hölgy kedves volt, segítőkész, rögtön letegeződtünk, stb.

Leginkább az érdekelne, amit már a kérdésben is feltettem, hogy milyen munkakörülményekre számítsak? ( szabadnapok, szabadságok kiadása, túlóra kifizetése, esetleges hiány levonása hogy történik?)


2011. jan. 13. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem pénztárba vettek fel, akkor az ülést el is felejtheted. Egyedül csak ez szar, iskolapadból kiesve, ha egész nap állni kell, 1-2 hónap után mehetsz is orvoshoz a lábaddal, ha mellé még nem vagy kis testsúlyú. Szabadnapok össze vissza vannak, de általában meg lehet velük beszélni 1-2héttel elöre. Túlórát megkapod abban a hónapban, ahol volt. Persze, hallottam, hogy némelyik Tescoban diliház van ilyen téren, de az is lehet, hogy csak urban legend. Lelkileg meg pörögjön rólad le minden, mert a csoport vezetök, csak 10-20ezerrel kapnak többet, mint a többiek, meg egy kis hatalmat, némelyik a dolgozókon vezeti le a frusztrációját.
2011. jan. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!