Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Banki gyakornokok kapnak...

Banki gyakornokok kapnak fizetést?

Figyelt kérdés
Pályakezdőként teljes munkaidős gyakornoki programokat kerestem és találtam is néhányat, 6-8-12 hónaposokat (tehát nem szakmai gyakorlat). De nincs feltüntetve mindegyiknél, hogy milyen juttatást adnak. Létezne, hogy ahol nem írják, ott tulajdonképpen ingyen kell dolgozni? Illetve ahol ki is van írva, hogy bért kap a sikeres pályázó, ott mennyire számíthat?
2011. jan. 14. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, van bér! Szerintem kb. bruttó 300e lehet.
2011. jan. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem gyakornokként annyit nem adnak, az majd a későbbi fizu lesz. Persze attól is függ, milyen bankok. Pesti központ, vagy vidéki takszöv:-)
2011. jan. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, fizetnek. Elvégzett munkáért fizetés jár.

És ha bekerülsz valahová, hallgass rám, ne a pénz domináljon.

Dolgozz jól, bízzanak meg benned, lássák, hogy motivált vagy és szorgalmasan akarsz is dolgozni.

Jó eséllyel ha megüresedik egy állás, fel fognak venni. Én bankban dolgozom, és több gyakornokot véglegesítettünk már ily módon.

2011. jan. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pesti központokról van szó.

És nem azért kérdeztem, mert annyira pénzhajhász lennék: nem vagyok pesti, így főként az érdekelt, hogy legalább az albérletet, bérletet stb. lenne-e miből fizessem.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. jan. 15. 11:09
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha megkérdezik, mi a fizetési igényem, körülbelül milyen intervallumot mondjak?
2011. febr. 17. 20:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 5 éve kaptam gyakiként 120 bruttót, de volt olyan ismerősöm, aki ingyen melózott. Viszont utána munkát ajánlottak, amit akkor nem fogadtam el. (manapság szerintem pályakezdő ne nagyon ugráljon!) :D Ma már sokszor a szerződésben kikötik, ha meg vannak elégedve veled, X évig a cégnél kell dolgoznod.
2011. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!