Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lassan végzek az egyetemen...

Lassan végzek az egyetemen vegyészmérnök BSc szakon. Angol középfokú nyelvvizsgám van mellé. Milyen esélyekkel tudok ezzel a szakmával elhelyezkedni? Milyen fizetéssel körülbelül?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg el fogsz tudni helyezkedni, bar most a valsag miatt ez nyilvan nehezebb lesz, mint korabban.

Az, hogy milyen fizuert, az nagyban fugg attol is, hogy Bp. v. videk.

En egy 200-250e brutto kornyekere saccolnam most az eselyes kezdobert, de eleg nagy szoras van a mulkaltatoknal. Sok helyre par eves gyakorlattal vennenek csak fol.

Amit a heten lattam pl. hirdetest: az Izotóp Intézet Kft. keres vegyeszmernokot. A munka is erdekesnek tunik, de ok nem sokat szoktak fizetni. Ugy tudom, 150e br. koruli osszegre lehet szamitani, arra viszont jo, hogy legyen gyakorlatod, amivel mar el lehet helyezkedni mashol is.


A hirdetest itt talalod:

[link]


Persze, ha meg nem vegeztel, akkor ez mar nem lesz aktualis addigra (gondolom, juliustol erdekelne), de ugy tudom, az alacsony ber miatt eleg nagy a fluktuacio, fel ev mulva lehet, hogy ujra hirdetnek majd. :)

2009. febr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A kérdés azért nehéz, mert BSc végzettség most fog megjelenni a munkaerőpiacon ebben a szakmában. Most egy kezdő MSc kezdő fizetését én olyan 160-240 bruttóra saccolom. Elég nagy a diferencia cégek között.
2009. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!