Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy masszőrnél naponta hány...

Egy masszőrnél naponta hány vendég fordul meg? Mettől meddig dolgozik?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:

8-10


10-8-ig

2011. jan. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha 10-8-ig dolgozol és mondjuk 10 vendéged van, hogy tartasz szünetet? Egyáltalán hogy tudsz ugyanolyan masszázst nyújtani az elsőnek, mint az utolsónak?
2011. jan. 26. 07:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy masszőrhöz nem úgy mennek be az emberek, mint a boltba. Kell a reklám, kell az, hogy egyik ügyfeled adja tovább a nevedet, címedet barátnak, ismerősnek. Általában előre bejelentkeznek a vendégek telefonon, időpontot egyeztetnek. Mire kialakul egy bejáratott vendégköröd, akkor is csak napi 3-4 fő fog bejelentkezni. Ha ennél több, akkor viszont bejön a kérdés, hogyan lehet ennél többet fizikailag bírni?
2011. jan. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na én is pont erre lennék kíváncsi! :)

Nemrég kezdtem az ipart, napi 2-3 vendégem van. Egyszer bátor voltam, bevállaltam 5 vendéget. Este 9-kor úgy bezuhantam az ágyba, ahogy illik. Szóval akkor hogy is van ez?

2011. jan. 26. 09:55
 5/7 anonim ***** válasza:
9,40-es vagyok. Én egyszer elmentem egy régi ismerősömhöz, mert fájt az egész karom a rengeteg adatbeviteltől. Tisztességgel megdolgozta a karomat, utána 3 napig attól fájt. Azt mondja nekem: veled nem csinálom azt, mint a "kívülállókkal", hogy most is egy kicsit, meg jöjjön vissza 3 nap múlva és akkor is egy kicsit, stb. ugyanis az annyiszor x Ft. A te karodból kidolgoztam egymenetben. Szóval ha csak annyit dolgozol rajta, hogy érezze a javulást - de ne legyen megterhelő a számára - a teljes gyógyulásig több bevétel, és neked is esetenként kevesebb idő és energia ráfordítás. Többet ésszel mint erővel!
2011. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez így igaz. No de nem minden vendég jön egy ilyennel. Valaki csak szimpla felfrissülésre vágyik. És egy kis masszázstól nem fogja annyira jól érezni magát, hogy visszajöjjön.

Nekem azt szokták mondani, hogy azért jó jönni hozzám, mert tényleg odateszem magam. Van jajgatás, meg sziszegés, de mindenkinél csak addig megyek, amíg bírja. Szadizni senkit nem akarok, de hát ezt szeretik! :)

2011. jan. 26. 15:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy masszőr ismerősöm mondta jó masszőr napi max 5 vendégnél többet nem vállal. Persze ez biztosan függ a masszás technikától, gondolom én.
2011. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!