Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki akar, az is tud is dolgozn...

Aki akar, az is tud is dolgozni? Aki akar, az talál is munkát?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez még érvényes? Tényleg az van, hogy aki kitartóan keres, az fog találni állást, még ha nem is az első héten?

Hogy aki dolgozni, az fog is, csak tenni kell érte?


Ti mikor, hogyan találtatok új állást? Mennyi ideig keresgéltétek?

Lassan lejár a GYES-em, fél éve pályázok minden szóba jöhető állásra, de még csak pár interjúig jutottam.

Kezdek kétségbeesni, pedig én AKAROK dolgozni, de ez kisgyerek mellett már nem jelenti azt, hogy bármit elvállalok, csak fizessenek.

Segítség nincs, bölcsi nincs, ovihoz alkalmazkodni kell, ilyesmik, hogy folyamatos műszak, meg 12 órás munkarend, már nem jöhet szóba. Ezen kívül nem válogatok, és mégsem találok semmit hónapok óta. :(


2011. jan. 28. 09:53
 1/3 Viki233 ***** válasza:
ennél rosszabb lesz csak a helyzet ahelyett h javulna.én sem találok munkát pedig én is akarok és keresek is de nem érek vele semmit.és még lehet babát is várok...
2011. jan. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

18hónapig semmi munka 100km-es körzetben! Karácsonykot két hónapig kisegitői munka az egyik multinál. És most megint semmi.

Ahol meg munka lenne, ott sem fizetnek annyit, hogy megérje oda költözni, mert az albérletezés többe kerülni, mint a bevétel. (főleg egyedül állóként, gyerekkel)


Indulni kelet volna a választásokon, ma talán a politika a legbiztosabb állás, csak tőlem távol áll a meggyőződve hazudozás. Ez már az elkeseredettség hangja.

2011. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos jó tapasztalatot nem tudok veled megosztani, én tavasszal kezdem az álláskeresést, kb. 7 hónapom lesz új munkát találni (most szintén GYES-en vagyok). Tudom hogy idegőrlő lesz és biztosan lesz olyan, amikor úgy érzem majd hogy semmi értelme erőlködnöm.

De az az egy biztos, hogy a munka nem fog magától megtalálni, ezért ha feladom a keresést semmivel sem leszek előbbre. A nagy számok törvénye alapján előbb vagy utóbb muszáj találni valamit. Sajnos ma az átlagos álláskereséssel töltött idő 9 hónap, aki nem tud "bármit" elvállalni, mint mi a kicsik miatt, ez jóval több is lehet. Sajnos ez van, de semmiképp ne add fel, egyrészt sosem lehet tudni, másrészt nehogy elmenj egy jó lehetőség mellett. Kitartást kívánok!

2011. jan. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!