Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet keresni az Unix...

Mennyit lehet keresni az Unix Autónál kiszállító munkakörben nettó? (köszi)

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 10:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Kb. bruttó 80 ezret...
2011. febr. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
Előző vagyok. Ez nettóban kb. 61 ezer Ft.
2011. febr. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
61ezer? érdekes hiszen a minimálbér már majdnem 70ezer
2011. febr. 5. 22:44
 4/18 anonim ***** válasza:

Szia! Megint én vagyok. :)

Igen, de az bruttó bér!

2011. febr. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
komolyan ennyit keresnek? én vmivel többre gondoltam, kb netto 90-re. pedig épp gonolkozok, hogy jelentkezzek- e értékesítői állásra vagy sem, de ezek alapján elgondolkodok.
2011. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok...

A barátom dolgozik az Unixnál, mint eladó, innen tudom az összegeket kb.

Náluk a kiszállítóknak sokszor üzemanyag túllépésük is van, ami szintén a fizuból ugrik le, sokszor havi kb. nettó 50ért dolgoznak. Nem tudom, más kirendeltségeken ez hogy megy, de szerintem inkább eladónak jelentkezz, ott az alap br. 90e, de van esélyed többet is keresni. (Mondjuk a borravalókat én nem számoltam bele, de hát arra a kiszállítóknál sem lehet pontos havi összeget becsülni...)

2011. febr. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszi, szinte hihetetlen hogy ilyen kevesett keresnek az unix-nál. Most már legalább lehet tudni hogy miből tudnak terjeszkedni folyamatosan
2011. febr. 14. 18:43
 8/18 anonim válasza:
82%
Ez a próbaidőre vonatkozik! Utána több! De itt is van rafkózási lehetőség dögivel! Ki dolgozna ennyiért manapság? Hm?
2011. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 moli198 válasza:
Rafkózás :D
2012. febr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Kárpáthy István válasza:
100%
Az Unix-nál sajnos csak ' Rabszolga ' -ként sinylődni lehet ! Az egész cég úgy van felépítve, hogy kizárólag a tulajdonos és a közvetlen vezetői kör(azok is csak azért, mert nem mellőzhetők)szakítsanak nagyot ! A dolgozók legnagyobb része éhbérért robotol. Szó szerint ! Halálba ellenőriznek, dokumentálnak mindent. Szó szerint mindent ! Az autóikba nyomkövetők vannak, mindent időre csinálnak, jutalék, csak szigorúan meghatározott, elért bevétel elérése után jár a kirendeltségeknél. Amiért mindenki vért izzadva kűzd ! - Még így is(ha... ! ) alig van a havi fizetés a dolgozók nagy részénél 110 ezer körül. Trágya munkahely ! Akinek elment az esze jelentkezzen !
2013. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!