Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen ösztöndíjak vannak...

Milyen ösztöndíjak vannak általános iskolás MAGYAROKNAK? Hol és hogy lehet ezeket megigényelni?

Figyelt kérdés
Szeretnék ösztöndíjat kapni valahogy általános iskolásoknak, mert elég jó tanuló vagyok. Sok helyen néztem már, de mindenhol kissebségnek ajánlanak. A válaszokat előre is köszi!
2011. febr. 5. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha azt hazudod, hogy cigány vagy :P
2011. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
figyelj! kössz, de én komoly válaszokat várok!
2011. febr. 6. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig bizony ez egy komoly válasz volt.

Nincs olyan, hogy magyaroknak, meg kisebbségeknek. A magyar állam magyar állampolgároknak ad ösztöndíjakat, és ebben benne van a cigány, görög, német, meg bármely más kisebbség is, hiszen ők is magyar állampolgárok. Nem állami alapok előírhatnak bármilyen feltételt, hiszen az ő pénzük, annak adják, akinek akarják.

Viszont mivel a kisebbséghez tartozást nem tartják nyilván, ezért ha úgy gondolod, hogy valamely kisebbség tagjaként több esélyed van, akkor egyszerűen azt mondhatod, hogy te valami kisebbséghez tartozol, aztán vagy elfogadják, vagy nem.

2011. febr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oh! hát ezt nem gondoltam volna. köszi a választ! :)
2011. febr. 7. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!