Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A mérnökök ugyan úgy 3 műszakb...

A mérnökök ugyan úgy 3 műszakban dolgoznak mint a szalagmelósok?

Figyelt kérdés
Gépész, mechatronika, villamos. Audiban vagy majd a Mercedes gyárban..
2011. febr. 6. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy én egy elektronikai gyárban vagyok mérnök, de nálunk a mérnökök egy műszakos (rugalmas) munkarendben dolgoznak. Meg van határozva egy intervallum, ami között mindenképpen a gyárban kell tartózkodnod (hétfőtől péntekig). A többi Rád van bízva, hogy mikor mész be és mikor jössz el, a lényeg, hogy a hónap végén meglegyen a kötelezően ledolgozott munkaidő (hétköznapok száma a hónapban x 8 óra). Egy hónapban általában egy vagy két hétig ügyeletben vagy, az azt jelenti, hogy ha bármi gond van (akár éjjel vagy hétvégén), akkor be kell menned, tehát például nem fogyaszthatsz alkoholt, nem utazhatsz el, stb. Természetesen ezért plusz bérezést kapunk még akkor is, ha egész héten nem volt semmi rendkívüli. Ha pedig mégis be kell menned valamiért, akkor azt ezen felül pluszban kifizetik túlóraként.
2011. febr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az intervallum alatt azt értettem, hogy minden hétköznap 10 és 14 óra között ott kell lenned.
2011. febr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2011. febr. 6. 16:48
 4/4 Morfologus válasza:
Nem mindenhol úgy van ahogy azt az első leirta. Én gépész vagyok egy gyárba és ugyanúgy műszakozok mint az "egyszerü munkások" és nem 8órás hanem 12, csak annyival jobb hogy magasabb a fizetésem.
2011. febr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!