Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Veszprém megyében hol tudnék...

Egyszerű huszonéves kérdése:

Veszprém megyében hol tudnék elhelyezkedni 10. általánossal és fazekas szakmával?

Figyelt kérdés

Mostmár nagyon el vagyok keseredve, sehol semmi. Szinte bármi érdekelne, de sajnos az ilyesmilyen állásokat nem igazán kell meghirdetni, úgyis akad rájuk jelentkező. Sajnos nekem nincs sok ismerősöm senki nem tud ajánlani, kisebb vállakozásokat nem is ismerem. Ti tudtok adni telszámot amit fel tudok hívni vagy cégnevet a környéken? Egyáltalán másoknak sikerül elhelyezkedniük?


A válaszokat írhatjátok privátba is.


2011. febr. 8. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Én veszprémi vagyok, de ruházati eladó szakmámmal és a boltvezetőivel sem tudok elhelyezkedni.

Jár nektek napló?Sajnos nem ismerek ilyen cégeke, de mindenképpen szakmában szeretnél maradni?Vagyis elhelyezkedni?

2011. febr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szakmát csak azért írtam oda, mert ez az 1 végzettségem van csak. Míg nem tudok elmenni valahova dolgozni addig nem is tudok mást kitanulni, munkaügyibe is alig pár ember iratkozhat be 1-1 tanfolyamra...
2011. febr. 8. 10:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szakmában szeretnél elhelyezkedni, mindenképp érdemes lenne kideríteni a környéken lévő üzemeket. Nem felhívni őket, hanem odamenni, és keresni a vezetőt. Elmondod, hogy értesz hozzá, és van-e munkája a számodra. Ha nem tud adni, kérdezd meg, tud-e másik céget mondani.


Ha ez nem jön be, akkor próbálj meg elhelyezkedni más területeken. Vállalj favágást, kertgondozást(nemsokára jön a tavasz, rotálás, kaccsolás)ismerőseiden keresztül, amíg nem lesz munkád. Hűtőházakba zöldségcsomagolásra mindig keresnek embereket. Vagy gyárba összeszereléshez. Muszáj megfogni a munka végét a mai világban.

2011. febr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam, hogy nehezebb fizikai munkát nem tudok vállani a 44 kilómmal és 158 centimmel. De hidd el 90 kilós lennék elmennék rakodni is bárhová ha férfi lennék, ha nő.

Voltam gyárban összeszerelni, de onnan is több, mint 1000 embert küldtek el... pedig 12 órás volt és 2 órába telt csak az oda út...

2011. febr. 8. 10:19
 5/10 A kérdező kommentje:

Most nézem lemaradt. Bocsi.

22/N

2011. febr. 8. 10:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok: sajnálom. Ez a mai sz*r helyzet. Ha vigasztal, egyetemen végeztem, 2 felsőfokú nyelvvizsgám van, és állandó munkám. Most megyek 2. egyetemre.


23 N

2011. febr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
elírtam: és nincs állandó munkám.
2011. febr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


A fagyi gyárban lesz felvétel a közeljövőben úgy hallottam.

2011. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is jelentkeztem a valeoba, meg ilyen összeszerelősekbe, de kézügyességem nulla, oda gyorsaság kell, nekem meg az nincs:( Szóval kilőve...Marha nehéz elhelyezkedni.
2011. febr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud még mást is privibe is, ide is írhat. Azért ezeket megérdeklődöm. Köszi a válaszokat!
2011. febr. 9. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!