Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet megállapítani az...

Hogy lehet megállapítani az euróról, hogy hamis-e? Úgy értem csak kézzel, és szemmel.

Figyelt kérdés
Mondjuk a nagyobb címletekről.
2011. febr. 12. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit a hamisítók el szoktak tolni, az az, hogy elcsúszik az előlap és a hátlap mintázata egymáshoz képest. Az egyik sarokban van a címlet számokkal, annak a két oldalon tökéletesen ki kell egészítenie egymást. Meg tapintásra is a hamis pénz túl sima szokott lenni általában.
2011. febr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak beépített biztonsági elemek, de a profik hamisítják azt is. A papírról tudod leginkább. Tehát igen kézzel és szemmel. Nem tudom ki mondta de itt hatványozottan igaz hogy az embernél nincs tökéletesebb műszer. Ha nem sokszor találkozol vele akkor az átnézeti képet javaslom még neked, azt is elég nehéz pontosan megcsinálni.
2011. febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és hogy időt szakítottatok rám. Máris többet tudtam meg, mint az interneten, bár ott sem volt egyszerű megtalálnom.
2011. febr. 13. 10:37
 4/4 anonim válasza:

nézd meg itt

[link]

2011. febr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!