Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a fontos, ha kocsmában...

Mi a fontos, ha kocsmában szeretnék pultosként dolgozni? Gyakorlat hiánya esélytelenné tehet?

Figyelt kérdés

Tavaly érettségiztem, idén elvégeztem egy vállalkozási ügyintéző szakot, amivel abszolút nem tudok elhelyezkedni. Németből van érettségim, középfokon beszéltem, de nyelvvizsgám nincs.

Találtam pár kocsmai pultos állást, szeretném őket megpályázni, de 0 tapasztalatom van. Lehet így esélyem?


N20


2011. febr. 12. 16:08
 1/5 A kérdező kommentje:
* beszélem
2011. febr. 12. 16:09
 2/5 anonim ***** válasza:
nem kell hozza gyakorlat. barki lehet kocsmai alkalmazott. max undorodni fogsz az alkoholistaktol es a buztol
2011. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már így is undorodom az alkoholistáktól, de egy átmeneti munkának muszáj elvállalnom, nem ebből szeretném felépíteni az életemet, nem ez lesz a hivatásom.

Közben intenzíven nyelveket tanulok, mert nekem majd arra lesz szükségem a későbbi valódi karrieremhez. Negyedrészt orosz vagyok, tudok majd orosz vállaltnál dolgozni jó pozícióban, csak meg kell tanulnom a szakmai nyelvezetet, anyanyelvi szinte kell emelnem az egészet.

2011. febr. 12. 16:43
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak azért nem írtam be, mert szerintem kocsmában elég kicsi az esélye, hogy betérjen olyan vendég, akivel pl., oroszul kell beszélnem, a németet viszont több álláshirdetésben láttam, hogy kérik, legalább alapfokon.
2011. febr. 12. 16:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem zavar, hogy állandóan megfogdosnak és mindenki meg akar majd d..gni?!


Szerintem a határ túloldalán keresgéljél...

2011. febr. 13. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!