Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy kezdő...

Mennyit keres egy kezdő beosztott tűzoltó országszerte?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mindenhol ugyanannyit keresnek vagy ez régiónként változhat? Én egy létesítményi tűzoltóságon dolgozom öt éve, és szívem szerint hivatásos lennék. Biztos kevesebbet keresnek mint én, de a szakma szeretete és a hivatástudat jobban érdekel.
2009. febr. 12. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
azt hiszem közalkalmazotti bértábla szerint keresnek, úgyhogy nem túl sokat. viszont előnye, hogy 24 - 48 órában dolgoznak, így lehet mellé másodállást vállalni. nálunk legalábbis így dolgoznak, és legtöbbjüknek van is másik állása.
2009. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezekkel én is tisztában vagyok, én a fizetésre vagyok kíváncsi
2009. febr. 13. 06:58
 3/3 anonim ***** válasza:

A tűzoltó nem közalkalmazott és nem köztisztviselő. Hanem egy speciális jogviszony, melynek neve: Hivatásos állományú.

Amúgy nekem sincs másodállásom, tehát sajnos az albérlet és a rezsi mellett 20.ára már sosincs pénzem. Van a sok kölcsönkérés, kuncsorgás, stb.

5év munkaviszonnyal a fizetésem: 90-95 ezer forint.

2010. máj. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!