Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Srácok! Ha ti bementek, vagy...

Orsye kérdése:

Srácok! Ha ti bementek, vagy rendszeresen jártok vendéglátó egységbe (például kocsma, vagy étterem), mik az elvárásaitok egy pultos lánytól?

Figyelt kérdés
Külső, és belső tulajdonságok érdekelnek, hogy milyen legyen egy pultos lány.
2011. febr. 21. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Külső: ápolt, tiszta haj, tiszta test, tiszta ruha, kulturált megjelenés. Kizáró ok lenne: testi hiba, orbitális elhízottság, betegség, sebek, ragyák.

Belső: udvariasság, precizitás, gyorsaság.

2011. febr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk Mancika néni van! 50 év felett, és túlcukrozza a forraltbort, de azért szeretjük :D és nincs piercingje!
2011. febr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Én nem szeretem a tetkót, meg az arcbalógó hajat sem.

de legfőképp a morgós csapost nem.

2011. febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Legyen tiszta, és csinálja meg a piámat.

Ennyi.

2011. febr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.. :D

Reméltem, hogy nem írjátok azt hogy cicababa legyen.. :)

2011. febr. 22. 00:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Szóljon hozzám pár jó szót, érezzem, hogy visszavár (elvégre azt szeretné, ha visszatérő vendége lennék, ezt pedig így éri el). Legyen természetes, legyen művelt, hogy tudjon beszélgetni bármiről, ha egy kicsit kulturáltabb vendége akad, gyors és pontos kiszolgálás, és ne vegye egyértelműnek a borravalót, várja meg, amíg én mondom, hogy köszönöm. Egyébként a mi pultos lányunk a tökéletes pultos lány, nála biztos nem lehetsz jobb :D :D
2011. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó: ilyet nem is mondtam... csak kíváncsi voltam a véleményekre, ennyi. :p
2011. febr. 24. 08:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, félreértettél, nem rossz szándékkal írtam, inkább viccesen, de tényleg elnézést :)
2011. febr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
inkább én kérek elnézést, mostanában kicsit érzékenyebb vagyok :) köszi a válaszod ;)
2011. febr. 25. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!