Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol kell jelentkezni rendőrnek?

Hol kell jelentkezni rendőrnek?

Figyelt kérdés
gondolkozom,hogy megpróbálkozok a szakmával 21 vagyok,kereskedő a végzettségem,de nem érdekel,csak vagyok itthon,ez viszont érdekelne nagyon is! azon belül a nyomozás,ha van ilyen lehetőség.
2011. febr. 22. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha betörsz egy ablakot, pár perc múlva kijönnek az ügyfélszolgálatosok és tőlük megkérdezheted.
2011. febr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mi értelme van a válaszodnak?
2011. febr. 22. 16:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Miskolci vagy Budapesti Rendészeti Szakközépbe tudsz jelentkezni, ha van érettségid.
2011. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rendőrszakközép vagy esetleg rendőrtiszti főiskola ( bűnügyi szak ).
2011. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
aha,értem tehát az érettségi az követelmény?
2011. febr. 22. 18:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, követelmény az érettségi.
2011. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az nekem nincs,de úgy tudom,hogy ezek a nappali tanfolyamok érettségit adnak ugye? vagy hogy is van ez? már rég jártam suliban(3 éve) akkor lecsúsztam az érettségi osztályról,mert későn adtam le a jelentkezésem,meg volt az osztály létszám,azt se tudom milyen tanfolyamra jelentkeznék,a lényeg,hogy rendőr akarok lenni,mint írtam azon belül nyomozás úgy érzem ezt szeretném csinálni.
2011. febr. 23. 11:29
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

Azt hiszed, te döntöd el, hogy nyomozni szeretnél-e? A rendőrségen van egy ranglétra, évekig utcán állsz, aztán esetleg kapsz autót, és idővel (és persze közben megszerzett diplomával) majd talán odakerülhetsz.


Amúgy meg ne értetlenkedj, irták, hogy mi a menete..

1. lépés - szerezz egy érettségit (oldd meg, google segit)

2. lépés - jelentkezz rendészeti suliba

2011. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!