Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hallotátok e, hogy több...

Hallotátok e, hogy több milliókat fog fizetni a magyar állam?

Figyelt kérdés
Mindenki ismeri a sztorit, hogy a drága Szalai Annamária miatt van most olyan, hogy ClassFM és NeoFM persze ezzel nincs gond.Már hozzászoktunk.Csak hogy a Danubius a napokban pert nyert és úgy döntött, hogy 50.000.0000 DOLLÁROS kártérítést fog a magyar államtól kérni.Csak ki fogja ezt ki ifzetni...hát persze, hogy a mi adónkból...én Szalai-val dolgoztatnám inkább le...megdolgozzunk ők meg csak Monopolykén kezelik a pénzünket eljátszák amire csak akarják. - Mit gondoltok erről?
2011. febr. 23. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Bármennyire is rühellem Szalai Annamáriát, ez nem miatta van. Ő nem volt akkor sehol, mikor a ClassFM és a NeoFM megkapták a frekvenciákat.

2. Ezt mégis hol olvastad? Mert nem találom egy hírportálon sem, hogy vége lenne a pernek. Ráadásul szerintem egy nullát el is írtál, mert így 100 milliárd Ft lenne, nem 10 milliárd?

2011. febr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen bocs egy 0-val többet írtam.Akkoriba nyomatták, hogy ez a hölgy tehet mindenről. [link] - itt látható a Sláger pedig vesztett.
2011. febr. 24. 00:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig bizony joerősen megnyerte a pert a Danubius és bizony Szalai Annamaricska volt, aki aláirta a jogellenes papirokat. Mivel az ORTT elnöke, tiltakozásul lemondott, mivel nem volt hajlandő jogellenesen elnyert pályázatokat alárni. De nem volt gond, hisz ott volt Szalai és aláirta őket szó nélkül...
2011. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor jól hallottam....ha a médiatörvény engedi akkor ezeket a dolgokat el is fogják sunyizni az emberek elől...
2011. febr. 24. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!