Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozott már valaki vízi...

Dolgozott már valaki vízi mentőként? Vélemények esetleg?

Figyelt kérdés

Gondolkozom rajta, mert azért mégis strandközelben egész nyáron, plusz pénzt is keresek, hátránya az hogy tanfolyamot kell végezni ami 60 ezer ft....

nem tudom belevágjak-e... Diák vagyok, meg is lenne a 60 ezer addigra, csak megérné e elmenni.

Ahogy olvastam napi 3 ezer ft ot lehet keresni, szállást biztosítanak havi 5 ezerért, kaja, stb önellátó címszó alatt fut.

Csak akkor ha vállalok pl 3 hónapot akkor az kb 180 ezer, de ebből jön le még minden, szállás, kaja, egyéb költségek, utazás (azért néha hazajönnék), nagy jóindulattal maradna 100 ezer ft, de akkor no buli, úgy meg elég gáz abalcsi, szal ha még partyznék is....lehet nem is maradna egy forintom se....:S


2011. febr. 25. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

siófoki vagyok és tudnék neked mesélni egy két dolgot az itteni vizimentős nyári buliról.

egyrészt a háromezret 12 órára kapod, folyamat lebasznak hogy miért nem csinálsz semmit (csónakázz be, nézz körül itt, csináld meg ezt azt stb). Emellé jön hogy azért itt életekről is szó lehet, amivel neked kell 280 forintos órabérért elszámolnod mindenkifelé

szóval szerintem felejtsd el amilyen gyorsan tudod.

melóztam énis hasonló helyen de tavaly nyáron elmentem inkább burkolókhoz culágernek napi 5ezerért. biztos tudsz jobbat találni mint a vizimentőzés.

2011. febr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

értem, tehát vannak buktatók.

végül is, én csak a nyár a bulik, meg a csajok miatt csinálnám, és pénzt is keresek ha nem is sokat...

2011. márc. 5. 16:43
 3/4 A kérdező kommentje:

de akár felelőssé is tehetnek, ha ne agy Isten megfullad valaki? Pl. börtön,????

csaknem...

2011. márc. 5. 16:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Végül elmentél a tanfolyamra, hogy döntöttél? Engem is érdekelne a téma, de még akadnak kétségeim! Nekem legtöbben azt mondják megéri, bár nem a legjobb meló, de jó helyen van, fiatalos csapattal. Gazdag biztos nem leszek tőle, de még mindig jobb talán, mint a legtöbb diákmeló.
2011. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!