Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Görögországban szezonális...

Görögországban szezonális munkával (szállodában), mennyit lehet félrerakni?

Figyelt kérdés
Láttam hirdetést, 700 EUR-1000 EUR/hónap fizetnének, szállás és ellátás ingyenes. Ez tényleg így van? Mennyit lehet félrerakni? Megéri Görögbe kimenni dolgozni? (28 éves vagyok, angolul beszélek, szállodai tapasztalat 4 év középvezetői pozícióban).
2009. febr. 19. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ha tényleg megkapod tisztán a 700-1000 EUR-t, és mértékletesen költekezel, akkor elég jól lehet spórolni. Én kevesebbet kerestem, és jól költöttem is belőle, de maradt elég. Persze attól is függ, hogy hány hónapra mész. Azt sajnos nem tudom megmondani, hogy a céged valóban megadja e ezt, amit ígért, csak azt, hogy ha igen, és kint vagy mondjuk 5 hónapot, akkor csinos kis summát hozhatsz haza, ha helyén van az eszed.


Amúgy én is idegenforgalomban dolgozom, nem akarod nekem e-mailben átküldeni ezt a hirdetést? :D Köszi

2009. febr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Én a Duna Rapszódiával mennék ki, de egyenlőre tájékozódom..Sok pozitív és sok negatív véleményt olvastam a neten..

2009. febr. 28. 15:15
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Én tudnék neked mesélni a görögökről,én is félig az vagyok....

ha gondolod írj privit,de egyet mondhatok:üres zsebekkel jössz majd haza,és nem elég az angol,folyékony görög kell,mert a görög túl büszke,és még a nagy szállodákban sem fogják jó szemmel nézni az angolt.

2010. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!