Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közigazgatásban dolgozók!...

Közigazgatásban dolgozók! Milyen munkakörben dolgoztok, milyen feladatokat láttok el, mennyit kerestek?

Figyelt kérdés
Én is ilyen területen szeretnék elhelyezkedni (jogi asszisztens végzettséggel), ezért érdekelne. Köszönöm a válaszokat
2011. márc. 16. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kolleganőm végezte ezt az iskolát Gödöllőn. Polgármesteri hivatalban dolgozunk. Ő 35 éves. Reggel 8-tól este 6-ig is dolgozik. Ügyfeleket fogad sorszám alapján. A kezébe 78.000 ft fizetést kap- Budapest.
2011. márc. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! 8 éve dolgozom, polgármesteri hivatalban vagyok ügyintéző. A Corvinus Egyetem Közigazgatástudományi Karán végeztem igazgatásszervező szakon, kp. fokú nyelvvizsgám van. Napi 8 órát dolgozunk (ha sok a munka,természetesen tovább, de túlórát nem fizetnek) és havi 116 000 Ft-ot kapok kézbe.
2011. márc. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! hát elég sajnálatos, hogy ilyen alacsonyak a bérek.. :(
2011. márc. 25. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!