Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Passzív táppénzra akkor is...

Passzív táppénzra akkor is felvesz a doki ha semmi bajod?

Figyelt kérdés
A helyzet az h van egy ismerősöm akit kivágtak a munkahelyéről rendkívüli felmondással, így is igénybe veheti a passzív táppénzt főleg úgy h nem is beteg?Gondolom ez a dokitól is függ vagy inkább érdemes betegnek tettetni magát?
2011. márc. 17. 02:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Dokitól függ, hogy mennyiért.
2011. márc. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő ellenszolgáltatásért cserébe Magyarországon mindent lehet. Ezt hívják korrupciónak.
2011. márc. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Én elég jóban vagyok a házirvosommal és előző munkahelyemről akartam távozni (nem önszántamból, vagyis egy alacsonyabb bérkategóriájú lehetőséget kínáltak fel vagy a felmondást), bementem hozzá, kerek perec elmondtam neki mi van és már írta is...semmi ellenszolgáltatásért.
2011. márc. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Manapság úgy mondják szépen,hogy motíválni kell a dokit. Habár ez is csak jattot jelent.
2011. márc. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy ki fogja írni, de azt hozzá kell tenni, hogy az orvosok nem nagyon szeretik a passzív táppénzt, mert nagyon átlátszó a dolog.
2011. márc. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!