Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kérhetem e az új munkadaómtól,...

Kérhetem e az új munkadaómtól, hogy a béremet készpénzben fizesse ki?

Figyelt kérdés
Most fogok gyes után dolgozni újra.Egyébént én fogom intézni a pénzügyeket irodai dolgokat?
2009. febr. 25. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelytől függ, közalkalmazottaknak kötlelező utalni, egyébként próbálkozhatsz vele, de nem köteles teljesíteni. Amerikában pl már arra is gyanúsan néznek, aki készpénzzel fizet, és ezt csak azért említem, mert nálunk is kezd egyre gyanúsabb lenni, hogy valaki kp-ben kéri a fizetését. (El akarja titkolni? APEH? Gyerektartás? Stb.)
2009. febr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahol lakunk az egy kicsi falu és csak a postán lehetne felvenni a fizut, vagy bemenni a városba.(35 km)Nincs folyószámlám sehol sem pont ezért.Ha muszály nyitok valahol csak kp egyszerűbb lenne. :)
2009. febr. 25. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!