Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Erdemes tovabb tanulni 21 evesen?

Erdemes tovabb tanulni 21 evesen?

Figyelt kérdés

En mar ott hagytam mikor vegeztem a szaksulival(10 osztaly).

Azota meg probaltam melot szerezni ,nem nagyon megy.

Mit erdemes jobban :elvegezni a sulit estibe ,vagy inkabb valmi tovabb kepzo tanfolyamot ?

Kulfoldon szertnek melozni , mit erdemes inakbb tanulni?


2011. márc. 27. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
mit akarsz egyáltalán tanulni?
2011. márc. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
igen.
2011. márc. 27. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha erre tudnám a pontos választ akkor látnok,v, jós lennék!
2011. márc. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi érdekel? Milyen volt a tanulmányi eredményed? Mihez van tehetséged?

Az esti suli szerintem felejtős, ha úgysem kapsz munkát, akkor már legyél inkább rendesen diák. És valami olyan szakmát tanulj ki, amihez van affinitásod.

2011. márc. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Végezz el egy nővérképzőt, s mellette tanuljál angolul, vagy németül, vagy ha nem akarsz nővér lenni, végezz el egy szobaasszony tanfolyamot, természetesen a nyelvekkel együtt. Azzal a bizonyítvánnyal hajóra is tudsz menni dolgozni.Ezt a két szakmával rendelkező embereket várják Angliában, és Németországban.
2011. márc. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

OFF

09:26 miből gondolod, hogy lány a kérdező? A helyesírásból ítélve Schmitt Pálhoz lehet szerencsénk.

ON

Természetesen érdemes tovább tanulnod. Nem csak a papoknak érdemes életük végéig tanulniuk. Hogy mit érdemes tanulnod? Ez attól függ, mit szeretnél elérni. Másodsorban attól, hogy milyen úton szeretnéd elérni azt. Ehhez nem adtál sok támpontot. Annyit tudunk, hogy külföldön szeretnél dolgozni. A célország nyelvét biztosan érdemes tanulnod.

2011. márc. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Felnőtt képző tanfolyam tapasztalatom szerint akkor éri meg, ha tuti munkahelyed van v lesz, egyébként gyakorlat hiányában úgy tekintenek, mint egy pályakezdőt.
2011. márc. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!