Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek 30 felett a...

Mi a véleményetek 30 felett a külföldi munkavállalásról?

Figyelt kérdés

A párommal már egy ideje tervezgetjük, hogy felszámoljuk az itteni életünket és megpróbálunk külföldön munkát vállalni.

Mind a ketten elmúltunk 30 évesek 10 éve dolgozunk, de azon kívül, hogy sikerült hitelre lakát venni mást mást nem tudunk felmutatni. Gyerekvállalásra meg nem is gondolunk, mert a hitel miatt nem merjük még a gyerköcöt is bevállalni.


Mi a véleményetek? Bátorság vagy felelőtlenség 30 felett mindent elölről kezdeni külföldön?


2011. márc. 29. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
mi is elmúltunk 30 évesek. én már többször dolgoztam külföldön,de a szívem mindig hazahúzott. most már nem megy tovább. adósság adósság hátán,a lakáshitelből ugyan végre kikecmeregtünk,de nem bírunk ebből a fizetésből megélni,pláne gyereket vállalni,arról már gyakorlatilag le is mondtunk. néhány hónap múlva elköltözünk külföldre,bármennyire fáj is elhagyni a hazánkat. ha van bátorságotok és tőkétek az első időkre,akkor menjetek,de sose égessetek fel minden visszavezető hidat,mert nagyon nehéz külföldön,idegenként boldognak lenni.
2011. márc. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

30 évesek multatok, és még gyerek sehol sincs kilátásban?


Hát, ha arra vártok, hogy mikor lesz "jó", akkor sose lesz gyereketek...

Amugy en is 30-as vagyok, külföldön dolgozok, megéri, de csak a pénz miatt! Minden másért haza vágyódik az ember, és szerintem ez igy normális!

2011. márc. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elmultam 30, kulfoldon dolgozom, a parom idosebb nalam, o otthon van, babat varunk, huzom itt ameddig lehet, utana talan hazamegyek, de csak addig amig az egesz csaladdal el nem tudok menni valahova, mert otthon nem lehet megelni. Vagy agyonnyom az allam a lehetetlen torvenyekkel, vagy az eletem kell feltenem a, lassan mar nem kissebbsegnek szamito, hatrnyos helyzetu bunozoktol. Pedig imadom Magyarorszagot! Az orszagot, es nem azt akik iranyitjak, es akik elhetetlenne teszik.
2011. márc. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!