Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gépgyártástechnológiai technik...

Gépgyártástechnológiai technikus szakmával ellehet helyezkedni?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hova ? és menyit kereshet ?
2011. ápr. 2. 12:20
 1/2 anonim válasza:

Sikerült leraknom ezt a szakmát.

A suliban a tanárok 4 évig mondogatták hogy ez milyen jó szakma, 300.000reket lehet a környéken keresni (Szabolcs megyében lakom), Dunántúlon 500 akat is akár + a maszek meló amit bevállalsz.

Nem hazudtak nagyot, mert jól kereső szakma. A probléma csak az, hogy a munkáltatók első elvárása a min. 3 éves munkatapasztalat.

Ha ezzel nem rendelkezel nagy mértékben romlik az esélyed.

Sajnos még a mai napig nem tudtam a szakmámban elhelyezkedni, főleg emiatt a probléma miatt.

Az én évfolyamomban 21 ember tette le sikeresen ezt a szakmát, ezek közül 2 ember dolgozik 3 ember ment mérnökire tovább, 1 fűvet nyír vlmerre :D a maradék pedig elment vlmi képzésre, vagy otthon várják a szerencséjüket:D

2011. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én idén júniusban végeztem, rá 1 hónapra munkám is lett, a szakmámban dolgozom mint forgácsoló. Nem keresem agyon magam, netto 110 körül kapok + kafetéria, de kezdőként ez se rossz, és legalább van munkám.
2011. aug. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!