Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Négy nyelven beszélek felsőfok...

HannaH09 kérdése:

Négy nyelven beszélek felsőfokon, féléves tapasztalatom van miért nem találok munkát?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, jó megjelenésű, de eddig akárhová küldtem az önéletrajzom, alig volt visszajelzés..Mit tegyek?
2011. ápr. 3. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
A nyelvtudás önmagában már kevés, tanulj meg valami szakmát is!
2011. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azt a tudást tüntesd fel az életrajzodban, ami az adott álláshoz szükséges. Különben simán rád fogják hogy túlképzett vagy. Pl. ha az álláshirdetésben csak angol tudást kérnek akkor azt írd be, esetleg még egy nyelvet, de a szuahéli felsőfokút inkább ne.
2011. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fiatal=pályakezdő, tapasztalatlan, esetleg el megy szülni.
2011. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem éppen szuahéli...Az angolon kívül az összes skandináv nyelvet beszélem...És eszem ágában sincs szülni..

Sajnos a mai világban nem mindenkinek van lehetősége egyetemet fizetni, bár én nagyon szerettem volna..

Szerintem nem a fiatalok hibája, hogy teljesen ellehetetlenítik a helyzetünket.

2011. ápr. 4. 09:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Olyan helyre jelentkezz, ahol szükséges az angol + valamelyik skandináv nyelv. Ha másmilyen helyre jelentkezel, akkor a skandináv nyelvismeretet titkold el.


Esetleg menj ki egy skandináv országba dolgozni.

2011. ápr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. ápr. 4. 12:50
 7/10 anonim ***** válasza:

küldd el ilyesmi helyekre:

[link]

2011. ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igaz, hogy a nyelvtudás önmagában nem elég. a skandináv nyelvekhez meg külön szerencse kell, hogy hasznosítani tudd (nem tudom egyébként milyen képesítésed van, de ha csak a nyelveket beszéled, akkor elég esélytelen). én angol nyelven végzett szakkal (bölcsész, az se sokat ér), fordítói diplomával, 4 felsőfokú (angol, német, francia, olasz) és 2 középfokú (orosz, spanyol) nyelvvizsgával másfél évi intenzív keresés után nem találtam munkát, aztán felvettek volna recepciósnak egy helyre, ahol letagadtam az összes egyetemi tanulmányt és a nyelvvizsgákat (csak egy középfokú angolt hagytam bennt), de oda ugye mégsem akartam elmenni, így leléptem külföldre, mert otthon semmi esély. esetleg javaslok neked is valami hasonlót, adott esetben ahogy írták, egy skandináv országban.
2011. ápr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocs, de ezt nem hiszem: ha felsőfokon(!) beszélsz svédül / norvégul / dánul vagy finnől, nemhogy ha mind a négy nyelven, kapkodni fognak utánad.

Exxon, Diageo, GE, IBM... +kb 10 másik: ezeket probáltad már?

2011. ápr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg olyan jól beszéled ezeket a nyelveket, akkor szerintem rossz helyeken keresgélsz, hogy nem találsz munkát.

Mégis milyen állásokat pályázol meg, ahova nem vesznek fel?

2011. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!