Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 17 éves vagyok suliba járok...

17 éves vagyok suliba járok és nagyon szeretnék Dolgozni diákmunkát! Tudtok Győr környékén valami olyan helyet ahhol tényleg adnak munkát?

Figyelt kérdés
Akár címerezés is lehet vagy csomagolás, szórólapozás vagy akármi! Csak dolgozhassak.
2011. ápr. 9. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
www.melodiak.hu Itt regisztrálj , és küldenek levelet ha találtak :)
2011. ápr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :) de már regeltem itt is , voltam 3 különböző irodában, és mindenhol azt kaptam hogy nincs munka, valahol az adataimat is elkeverték és 3x regisztráltam, ezt már meguntam...
2011. ápr. 9. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Nemm tom én régen az universitas-nál voltam igaz az budapesti, akkor még úgy volt, hogy bementél az irodába, és a faliújságra ki voltak tűzve a munkaajánlatok a közvetítő managgerek telefonszámaival, és egyből fel tudtad hívni és jelentkezni rá.
2011. ápr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De aműgy sztem gyorséttermekben is érdeklödhetsz de legtöbbsör ki is van rakva, hogy munkatársat felveszunk stb
2011. ápr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!