Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találjak helyet nyári...

Hol találjak helyet nyári gyakorlatra, pénzügyi vonalon?

Figyelt kérdés

Ismerőseimet megkérdeztem,amit lehetett, de semmi, a nyár pedig mindjárt itt van.

Bármilyen cég jó lenne, csak pénzügyi területre.

Tudna vki segíteni, tanácsot adni?


Köszi


2011. ápr. 13. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Az egyetlen jó tanács erre az, hogy ne nyárra keress. 3 hónap alatt semmit nem tudsz megtanulni, gyakorlatban nem látsz rá a dolgokra. Ráadásul csak lefoglalod a cég erőforrásait, de nem adsz nekik semmit se vissza, így kulimunkára fognak felvenni (kávét főzni, fénymásolni). Ennek pedig semmi értelme. Keress nagy cégeket, jelentkezz fél éves gyakorlatra, ott már fizetnek is, használhatót is tanulsz.

Persze csak ha tanulni akarsz, és nem csak letudni a gyakorlatot. Ha utóbbi, kérj meg egy ismerőst, hogy igazolja le neked, és kész.

2011. ápr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Tesco pénztáros gondolom "not an option".
2011. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

de én már járok suliba, most telt le 1 év és kötelező 1 hónap gyakorlat.Mindenki mondja, h ismerős a legjobb,de én már körbekérdeztem amit lehetett és nem jött össze.

Persze,h tanulni is szeretnék vele, hiszen az a cél,de muszáj lenne mindenképp helyet találni, ha segítenek, ha nem, mert ez feltétel a suliba.

Ebben kérném a segítséget, hogy hogy mit tehetek,ha ismerős nincs.

2011. ápr. 13. 18:42
 4/8 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Pénzügyi területen tudok állást ajánlani, ha még keresel gyakorlatra helyet.
2011. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen még keresek.
2011. ápr. 14. 15:47
 6/8 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Akkor a daniel.baroti@gmail.com-ra kellene elküldeni egy Önéletrajzot és ő fog visszahívni a jövőhéten.
2011. ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
BGF? Melyik suli?
2011. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Neem. Okj.s.
2011. ápr. 18. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!