Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez kezdenél, ha véletlenül...

Mihez kezdenél, ha véletlenül megszűnne a munkahelyed úgy, hogy tudod azt, hogy most nem lehet elhelyezkedni, mert nincs munkalehetőség?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
hol dolgozol?
2011. ápr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Költöznék, lépnék, de amit megtudom, hogy ez fenyeget, már elkezdenék megoldást keresni, nem csak miután kirúgtak.
2011. ápr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nemsokára lesz hitelem, úh leszrnám amíg pénzem van ;)

Egy hónapig tuti hátradőlnék.

Aztán meg úgyis találnék melót, eddig is találtam, már több mint 12 helyre hazudtam be magam mióta elmúltam 18, és mindenhol csak addig maradtam amíg megérte, vagy amíg muszáj volt.

2011. máj. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem egy kissebb személyi kölcsön vagy valami neked is segíthetne átvészelni az átmeneti időszakokat, gondold át.
2011. máj. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!