Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozott már valaki a svájci...

Dolgozott már valaki a svájci alpokban farmokon?

Figyelt kérdés

Én mindenféleképpen szeretnék kimenni dolgozni az Alpokba farmokon és kérdezni szeretném, hogy aki már dolgozott ilyen helyen, kinek milyen a jó és a rossz tapasztalata. Én munkaközvetítön keresztül mennék ki és talán már május közepén esedékes, de legalább 6 hónapra szólna a szerződésem és ez nekem nem gond az idő. Mezőgazdasági szakközépiskolám van állat és növénytermesztés. A gépek kezelése nem gond.

Előre is köszi a választ.:)


2011. ápr. 25. 22:45
 1/3 anonim válasza:
100%
Én még nem, de elmondom a véleményemet. A munkaközvetítővel érdemes vigyázni. Talán jobb lenne, ha magadtól találnál munkát. Svájcban a fizetéssel nem lenne gond, és nem egy 30 éves MTZ-t kapnál magad alá... Ha van pozitív referencia a munkaközvetítő felől, csak akkor ajánlom, hogy kimenj. Persze az is kérdés, hogy mit kéne dolgozni.
2011. ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értelek és köszi hogy válaszoltál.:)

A munkaközvetítő megbízható mert az én ismerősömnek is ajánlottak munkát de Németországba vendéglátó tevékenységbe és már kint dolgozik majdnem egy éve.

Itt olyan farmra kell menni ahol általában növénytermesztéssel és állattenyésztéssel foglalkoznak tehenek, lovak, sertések de persze félautomata istállók vannak, de az állatok a sertések kivételével tavasztól őszig a legelőkön vannak.

Fűkaszálat, széna betakarítás persze gépekkel, eper szedés mert sok helyen ezzel is foglalkoznak, magántulajdonban levő erdő tisztántartása és egyéb házkörüli munkák legalább is ezeket mondta a munkaközvetítő, de közelebbit csak akkor mond ha lesz konkrétan ajánlat már.

Nekem nemgond a kiutazás mert saját kocsival mennék. Ilyen farmokon általában 3-4 vendégdolgozó van.

Köszi mégegyszer hogy válaszoltál, de ha még valami eszedbe jut irhatsz nyugodtan ezzel kapcsolatban és persze más is.:)

2011. ápr. 26. 00:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jó neked,hogy elkezdheted az életed és ha összejön maga lesz az álom,én is mindig ilyen munkáról álmodozok ami a levegőn van ,festői környezetben,isteneeeeeem de odavágyok most,hogy mondtad

Csak én még 15 éves vagyok:( Így még várnom kell egy keveset

2011. ápr. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!