Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki 200-on felül keres, mit...

Aki 200-on felül keres, mit dolgoztok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 10:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Vagy az ország É-ÉNy-i felén laknak és:


- ügyvéd

- orvos( aki hétvégente lehúz egy vagy több műszakot kint)

- ingatlan kereskedő

- "fémgyűjtő" tájszólással

- valamilyen tervezéssel, mérnöki munkával foglalkozik

- vannak cnc- forgácsolók akik hihetelen valós és új értéket képesek előállítani (mérnökökkel, jó "szak" munkával stb)

- Elit helyen asztalos, bűmútoros.

- valamilyen jó kapcsolatokkal rendelkező kereskedő.


Mindenképpen valamilyen oldalról szükséges a tudás, gyakorlat. A korrupciós, lefizetős, politikusi dolgokat nem említettem, mert azt nem tartom szakmának.


De kb ilyeneket képzelj el ami hivatalos lehet. :-)

2011. ápr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Én grafikusként dolgozom nettó 200-at kapok, de hivatalosan csak minimálbért.(A maradékot borítékban)
2011. ápr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
én HR-es vagyok és nettó 200-at kerestem 2008-ban, teljesen bejelentve + egyéb juttatások.
2011. ápr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Én pályakezdőként (1 év tapasztalat) kapok cafetériával 200-at Pesten. Angolul dolgozok multinál... ők meg tudják fizetni ezt a bejelentett bért (van-e valaki, aki egyáltalán magyar cégnél ilyen bejelentett bért kap?)
2011. ápr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Én az ország keleti (erősen keleti) részében lakom, és osztályvezető vagyok egy nagy cégnél, 300 a nettóm. A bejelentett is. :-) (+ juttatások: üzemanyag, cafeteria, prémium)
2011. ápr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
38%

Én 200-at keresek. Naponta. Bodza gyűjtéssel.

Ja, és ha valaki szeretne egy fiatal roma gádzsit, csak szóljon.

2011. ápr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
2%
Budapesten informatikus nettó 330-ért. Alulfizetve érzem magam. :S
2011. ápr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Bp-i Áramszolgáltató cég kiemelt szakmunka üzemzavarelhárítás a cég teljes területén 66 nagy/középfeszültségű alállomás! 270 netto folyamatos munkarend!Hétvége ünnepnap nélkül!
2011. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Orvosként keresek nettó 4-500 között, DE 4 munkahelyem van: 2 szakrendelés, 2 gyógyszeripari szaktanácsadás. Ehhez a melóhoz ez nem sok!
2011. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
Én Pesten dolgozom egy pénzintézetnél, kiemelt ügyfelekkel foglalkozom, gyakorlatilag 8 éve vagyok ezen a pályán, igaz, hogy emelgették a fizetésemet, de még most is csak nettó 170.000 Ft-ot keresek.Rengeteg munkám van és iszonyatos felelősségem. Gondoltam megosztom, hogy azt a közvélekedést eloszlassam, miszerint a bankosok milyen jól keresnek...
2011. ápr. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!