Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi átlag 600-800. 000 Ft...

Havi átlag 600-800. 000 Ft keresetet ajánl az L+Tedd Kft. Az előadó pozícióban dolgozó munkatársainak. Mi a véleményed erről a cégről, illetve az általuk ajánlott munkáról?

Figyelt kérdés

""Amit elvárunk: Amit kínálunk:

- saját személygépkocsi- Min. 5 fix, leszervezett előadás hetente,

- utazás egész Magyarország területén- fix fizetés + jutalék

- önbizalom

- ingyenes kiképzés

- rugalmasság

- havi átlag 600-800.000 Ft kereset ""


2011. máj. 1. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Haha, hát hogyne ...


Gondolom a heti 5 eladás egy irreális, teljesíthetetlen feltétel, ha pedig az nincs meg akkor lóf@szt sem kapsz a füled mögé...

2011. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


MUHHAHA Nyugdíjasokat lehúzó porszívóügynök cég!

600.000-es porszívóból kell csak eladni 5-öt hetente...

2011. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, az előzőt elnéztem, ezt olvasd el:


"Tisztelt Fogyasztóvédő Alapítvány!

Két hónappal ezelőtt meghívást kaptunk egy előadásra a Győri L+Tedd Kft. Kecskemétre szervezett egészségmerőző előadására amelyen L+részt is vettünk. Az előadás témája a méregtelenítás és ennek keretében az un. Hydrosana lábkád bemutatása és értékesítése. Kb. 15 idős nyugdíjas ember vett részt az előadáson, melynek a végén vacsorát is kaptak a résztvevők. Az ajánlat nagyon kedvezőnek tűnt és úgy gondoltuk, mi és még pár résztvevő, hogy nagyon kiváltságos helyzetbe vagyunk. A férjem és én is beteg emberek vagyunk és a többi résztvevő is valamilyen egészségügyi problémával küzd, ezért az általunk nagyon kedvezőnek hitt ajánlat hallatára megvettük a méregtelenítő lábkádat.

Az ajánlat a következő volt: Az előadást vezető, hölgy elmondta, hogy ennek a méregtelenítő készüléknek az ára a kereskedelemben 179 000 Ft. Mi most olyan kiváltságos helyzetben vagyunk, ha most megvesszük a készüléket akkor 80 000 Ft kedvezményt kapunk, és még kapunk ajándékba egy EU-s színvonalú masszírozó készüléket, valamint egy kévés készletet is. Nagyon sokkoló volt az árengedmény, az ajándék, ezért megvettük a lábkádat. Mi még erről a készülékről nem hallottunk, és úgy hittük, milyen méltányos áron jutottunk hozzá.

Az örömünk addig tartott míg valami miatt az interneten utána nem néztem a méregtelenítésnek és véletlenül meg nem találtam ezt a készüléket is egy internetes oldalon. [link] Állítólag ez az oldal a hivatalos oldala a Hydrosana Spa készüléknek. Ott valamikor 60 000 Ft volt a készülék teljes ára. (Az akciós árakról most nem beszélek, mert az már az én általam fizetettnek a felénél is kevesebb.) Tudom ezt sem lehet elhinni, mert az interneten sem az termék aminek látszik. Tegnapelőtt Kecskeméten is láttam egy ilyen készüléket forgalmazó üzletben 59 900 Ft-ért. Természetesen utána érdeklődtem, az internetes oldalon is és annál a cégnél is ahol én vettem, mindkettő azt mondja, hogy az ő készüléke az eredeti és a "bevizsgált" és a másik a hamis. Nem akarok visszaélni a türelmükkel, de amiért én ezt megírtam az azért volt, mert úgy érzem "átvertek" valahol. Azt gondolják sok helyen, hogy aki megöregszik az azonnal agyalágyult is lesz. Lehet, hogy igazuk is van, mert ezeket a tapasztalatokat leszűrve, csak ilyen agylágyult vesz meg olyat amiről azt sem tudja, hogy micsoda. Hála Istennek nekem nem a betevő falatom múlott ezen.

De elszorul a szívem, ha rágondolok, hogy volt közöttünk olyan, aki ott "rágta a körmét" már azt mondta, hogy a harmadik előadáson van, és most érezte úgy, hogy nagyon kedvező az ajánlat és részletre, kamatfizetések mellett végül megvette a kis nyugdíjából. Nem akarok én ebből semmilyen ügyet, csak a leírtak kicsit helyreállítják az önbecsülésemet.

Önök szerint az eset kimeríti-e a vásárlók félrevezetésének kategóriáját? Köszönöm a figyelmüket, tisztelettel: E. A. Kecskemétről. "


Bár a lényeg ugyan az, csak nem porszívó, hanem lábáztató gagyi.

2011. máj. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha több tíz jóhiszemű ember előtt akarsz összehordott hazugságok árán eladni egy gagyi terméket,akkor ez a te munkád!
2011. máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!