Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoznál, ha nyernél a lottón?

Dolgoznál, ha nyernél a lottón?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják, hogy ha nyerne a lottón akkor tovább dolgozna. Hát nekem eszem ágában sem lenne dolgozni. Élnék mint Marci hevesen.


Ti mit csinálnátok?


2011. máj. 2. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm. Valamilyen szinten igen, ugyanis, ha nagyon gazdag lennék, minden álmom egy luxusétterem és egy menhely. Ezekkel is van munka, ha nem is amolyan teddide-teddoda féle.
2011. máj. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele.

Ha nyernék a lottón, megvalósítanám az álmaim, amikre most nincs pénzem. Ezek közt van vállalkozás is, amivel mindig van munka.

Szerintem sokáig senki se bírná, hogy csak lóg, meg bulizik. A vége az ilyennek mindig az, hogy a többi "jóbarát", aki jár vele bulizni, fejőstehénnek nézi, és kihasználja. Ez már akkor így van, ha jól áll valaki anyagilag, szeret bulizni. Előbb-utóbb azon kapja magát, hogy addig vannak barátai, amíg ő fizeti a piát mindenkinek, meg ő rendezi a házibulit.


Egy fél évig biztos csak utazgatnék, életem végéig elmennék évente kétszer nyaralni, egyszer télen, egyszer nyáron, és akkor lenne szabadságom, amikor akarok. :)))

2011. máj. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Alkalmazottként biztosan nem güriznék napi 8-10 órát a semmiért. Viszont saját vállalkozást én is indítanék, persze csak úgy, hogy ha bukta, ne vigye el a teljes nyereményemet.
2011. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 alfonz64 ***** válasza:
100%
Nos ahhoz hogy ne gürizek többet ahhoz biztosítani kell olyan megélhetést ami vagyont termel. Sajnos a pénz az manapság nem biztonságos lásd államcsőd.
2011. máj. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem dolgoznék egy légyfingnyit sem.
2011. máj. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Én dolgoznék, de csak addig amíg ki nem rúgnának, és csak azért járnék be, hogy kiborítsak mindenkit!


Pl ilyeneket csinálnék, hogy bérelnék egy személyi testőrt aki mindenhová elkísérne, még meló közben is ott nyalatnám vele a seggem (megnézném, hogy cseszne le a főnök a jelenlétében)


Felvásárolnám az egész éttermet, és a büfét is, hogy senki másnak ne jusson kaja!


Mindennap más luxusautóval és luxusqrvákkal mennék be dolgozni!



Közölném a főnökömmel, hogy 3 szor annyit fizetek neki mint ő nekem, ha elvégzi ő helyettem azokat a munkákat amikhez most éppen nincs kedvem ;)



Ja és befenyíteném a főnököt, ha ki mer rúgni akkor alaposan tervezze meg, mert jogi cirkusz lesz belőle!

2011. máj. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja meg mégvalami, bevásárolnám magam a cég részvényeibe ;))
2011. máj. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
EGyébként meg a lottón nyerni matematikailag lehetetlen, az meg hogy valaki mindíg megynyeri akiről aztán soha nem hallani háááát... csalás, nem tudok jobbat mondani.
2011. máj. 12. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!