Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Itthon dolgozok havi 130 000...

Itthon dolgozok havi 130 000 Ft-ért. Érdemes ezt feladnom egy Szlovén állásért? A cég Szlovén, de külföldön kell dolgozni, minden hónapban máshol. A fizu 600 000 Ft. Hogy mennyire biztos, vagy mennyi ideig, nem tudom.

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 19:04
 1/9 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
100%
Ha én ilyen keveset keresnék itthon, akkor irány Szlovénia.
2011. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kimész és ha nem tetszik 1 hónap után visszajössz. Egy hónap alatt 5 hónapnyi pénzt szedtél össze. Ha pedig tetszik, akkor innentől 5-ször gyorsabban fogsz meggazdagodni. Tudom hogy a pénz nem minden, de jó ha az embernek van mit a tejbe aprítania.
2011. máj. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak az a gond,hogy ez fix munkahely.A Szlovén pedig lehet csak 1 hónap.De ha 1 hónap után visszajövök,akkor már ugyan oda nem vesznek fel,és sajnos a környékünkön munkát keresni,vagy inkább találni az esély 1:1000000000!
2011. máj. 10. 20:43
 4/9 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
A szlovén bejelentett? Ha nem kend le az orvost, hogy írjon ki betegszabira 1 hónapra. Nincs jobb ötletem, egyébként ha nem jön össze a szlovén út akkor is legalább 400 e Ft amit félre tudsz, rakni, ami elég utána 3- 3,5 hónapra amíg találsz valamit.
2011. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van,csak a probléma az,amit nem írtam,hogy kölcsönt törlesztek,van családom és benne egy 3 éves kislány.Ezért is kérdeztem meg mind ezt.
2011. máj. 10. 21:49
 6/9 anonim ***** válasza:

3 éves kislány mellett folyamatosan utazgatni, az nem hiszem, hogy sokáig fog menni:-((

pedig amúgy érdemes lenne belevágni ebbe a munkába. de szerintem a család fontosabb...a gyerekedet látni nap mint nap, többet ér, mint sokat keresni, de kimaradni a gyerek életéből

2011. máj. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ez a szlovén valami biztosan működő dolog? Lehet valami lelkes seftes a "munkáltatód", aki ígérget fűt-fát, aztán a negyede nem jön össze, ha egyáltalán összejön valami. Ez a minden hónapban máshol elég komolytalanul hangzik. Ráadásul Szlovéniában azért nem 600ezres átlagfizetések vannak.
2011. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Akkor igaz, család az első, marad 130, de akkor keress itthon jobbat.
2011. máj. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, írasd ki magad betegszabira és nézd meg,ki ne hagyd,a család megvár a pénz nem,gondolj arra,hogy milyen életet fogsz tudni biztosítani nekik.
2013. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!