Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi az hogy "ANIMÁTOR"?

Mi az hogy "ANIMÁTOR"?

Figyelt kérdés

"Animátorokat keresünk!"

Olvastam egy ilyen állás lehetőségről, de nem értem miről szól ez, mégis mit jelent?

Kösszi!


2011. máj. 13. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Szállodában vagy nyaralóhelyeken szórakoztatja az embereket, tornákat, játékos vetélkedőket meg ilyeneket vezet.
2011. máj. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Vagy bármilyen rendezvényen. Egyik csoporttársam egy állatkertben szokott animátorkodni. Ők például gyerekeknek szóló vetélkedőket vezetnek, arcot festenek. Van, aki csapatépítő tréningeken szokott "játékmester" lenni.
2011. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
65%

Benne van a nevébe. Animátor-> Animáció

Ahhoz, hogy egy ilyen munkát kaphass természetesen kell egy érettségi. Érettségi után mehetsz egyetemre, vagy főiskolára erre a szakra, és utána jöhet az OKJ. De fel is cserélheted sorrendet, és ha akarsz akkor egy grafikus OKJ is jól jön. Minél több a tapasztalatod annál ügyesebb leszel. Minél képzettem egy animátor, annál több pénzt kap. Dolgozhatsz videojáték cégnél, vagy mesesorozatban is megjelenhetnek a műveid. Készíthetsz háttér elemeket (fa, virág, vagy egy egész táj stb..), avagy karaktereket (szereplők). Meg kell találnod a saját rajzstílusodat, de a többit is el kell sajátítanod. Meg kell tanulni a 3D technikát stb... És ehhez az egészhez eszközök is kellenek. Rajztábla, vázlatfüzet, rengeteg program-> karakter átdolgozáshoz, és a mozgóképesítéshez is. Nem egyszerű, de nagyon is jó szakma. Sokat keres, átadhatja a gondolatait, érzéseit a nézőknek, és megmutathatja a kész munkáját. És az a legjobb ha neked is tetszik, és a nézőknek. (A helyesírási hibákért előre is bocsi, ha van.)

2017. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Állatidomár.
2017. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
17%
Nem tudom, hogy ti honnan szedtétek ezeket. Milyen szállodai szorakoztató???? Milyen állatodomár???? Na ne szórakozzatok velem! Ennyire retaldáltak nem lehettek! Az animátor az animációs filmeket készít. Például a hupikék törpikék, jégvarázs és az összes létező rajzfilm de animátor készíti a reklámokat meg az olyan vállalatok logoját ami mozog de ezen kívűl ő készíti az olyan élőszereplős filmeket amelyekben olyan helyszínek vagy jelenetek vannak, amit a valóságban nem tudsz meg csinálni vagy nem létezik, ő ezt rajzolja meg. De az animátornak mindegy, hogy mi az, reklám, rajzfilm vagy film, a lényeg, hogy olyan rajzot hozzon létre ami mozog. De ha nincsen belőle végzettséged akkor kétlem, hogy felvennének.
2017. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó szerintem nagyon nem erre gondolt a kérdező. Inkább a szállodai móka mester lesz a helyes megfejtés.
2017. nov. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
84%

„Animátorokat keresünk” ha szállodai animátort keresnének akkor azt írnák ki. De mindegy mert akkor sem állatgondozó

És nagyon nem mindegy hogy animátor vagy szállodai animátor

2017. nov. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

animátor = bóhocot játszol. :D ergo hülyét csinálsz magadból és fizetnek érte. :D


Amire egy-két ember gondolt az nem animátor, hanem ANIMÁCIÓ szak és az valóban egyetemen tanulod.


[link]


Azért ne keverjük a szezont-fazonnal! :) Kérem szépen!

2017. dec. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Tisztában vagyok azzal h az animátor emberekkel foglalkozik szórakozó helyeken, vagy valami ilyesmi, de az a személy, aki animációval foglalkozik (animál?) az nem animátor?
2018. máj. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Persze hogy animátornak nevezik aki animációval foglalkozik, ezt tanulom és a tanárom mindig mondogatja, hogy majd ha nagy animátorok lesztek...
2018. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!