Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes elmenni a Lidl-höz...

Érdemes elmenni a Lidl-höz dolgozni? Sok rosszat olvastam, de vajon igazak e ezek a negatívumok? Ott dolgozók tapasztalataid várom! Bármit.

Figyelt kérdés
Amiket hallottam, olvastam: Kifizetetlen túlóra, állandóan változtatják a beosztást, nem tudod kivenni az ebédidőt, gürizni kell, csak a spicliket, meg a nyalizókat tartják meg, fent meg lazítás van, stb.
2011. máj. 21. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb a Tecsónál, ez biztos. A fizetés is jobb. De többet nem tudok mondani, mert nem dolgoztam ott, csak hangulatjelentéseket hallottam az évek alatt az ott dolgozóktól.
2011. máj. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
baratunk ot dolgozik, nem panaszkodik ilyesmire.
2011. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a Tescoban is megvan, az első hozzászóló lehet hogy nem is a magyar Tesco-t vette példának....
2011. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

@3.


A Lidl jobb a Tesconál, én erre gondoltam. A Tesco, mint legalja viszonyítási pont került elő.

2011. máj. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 22. 10:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha jól bírod a stresszt, akkor érdemes. Nem mutatják meg, mit hogy csinálj, vagy ha igen, a másik vezető leolt, hogy ezt ki mutatta így??? Akármit csinálsz, semmi sem elég jó, egyből azt várják, hogy úgy dolgozz, mint aki x éve ott van. (bár azokat is ugyanúgy lecseszik). Szóval empátia nulla. Valamint megy a hátad mögötti pocskondiázás is.

Ettől függetlenül ki lehet bírni, de az elején nagyon nehéz, és érzékeny lelkűeknek nem ajánlatos. :-DD

2012. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam ott. A túlórát MINDIG fizették, van egy rendszer, ahol be és ki kell jelentkezni, így nem tudják nem kifizetni. A LIDL nagyon figyel a törvényességre. Az én beosztásom tudtam kb. 2 hétre előre, sosem változott. Az ebédidőm sajnos nem nagyon kaptam meg én sem, volt hogy 6 és fél órát (vagyis a teljes napi munkaidőm) ledolgoztam egyben egy perc szünet nélkül. De ez boltfüggő és ha normálisan beszélsz a főnökkel, fog adni szünetet. Egyénként van egy független ember, aki a boltok között mászkál és a morálért felelős, neki lehet ezt jelezni, igyekszik kezelni.


Nyalizás... ez szinte minden helyen így van, aki kedveskedik, aki szimpatikus a főnöknek, marad. Sajnos.

2012. nov. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

"Én dolgoztam ott. A túlórát MINDIG fizették,"


Ez nem igaz, mert mint te is írod, fél órás szünetet elég ritkán kapod meg, és mivel a rendszerben nem rögzíted, hogy mikor mész szünetre, az nap fél óra túlóra, amit senki sem fizet ki neked, mivel nem jelenik meg, hogy te azt végigdolgoztad...

2012. nov. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gyusszó válasza:

Üdvözletem mindenkinek!


Egy másik topikban amit sajnos most nem találok, olvastam egy sztorit arról, hogy a "L" nél a területi vezetői pozíció egy nagy kamu és amiket ígérnek azt nem tartják be!


Mennyire igaz ez?

Tud valaki ebben segíteni?


Nagyon kíváncsi lennék!


Nekem azt mondták van betanulás: sőt ők nagy hangsúlyt fektetnek a tanításra ami kb 8-12 hónap.


Utána kapsz 1 körzetet ami 4-5 boltból áll és azt kell ellátnod. Egy feltételük van MOBILITÁS ( HA KÖLTÖZNI KELL AKKOR KELL) Ez nem is gond! Olyat is olvastam hogy napi 10 óra helyett 15 óra munka ez lehetséges?


Köszönöm előre a visszajelzéseket!

2013. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!