Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik/dolgozott valaki a...

Dolgozik/dolgozott valaki a Daubner Cukrászdában?

Figyelt kérdés
Mik a véleményetek? Könnyű bekerülni, mint eladó? Jó ott dolgozni?
2011. máj. 21. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én csak a tulajokat ismertem régen, jó fejek, de hogy mennyire felügyelik személyesen most az üzletet, azt nem tudom. azt hallottam elég nagy a fluktuáció, ami azt jelenti, hogy kemény a munka. ebből következően valószínűleg állandóan keresnek eladókat, de tuti, hogy meghajtanak. elég, ha benézel oda (szinte bármikor) és látod a forgalmat. egy tébolyda.
2011. máj. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
88%
Ha nem vagy fiatal, nem jól tűröd a napi 12 óra pörgést és folyamatos stresszt, nem vagy elég alkalmazkodó, nem vállalod a hétvégi és ünnepnapokon történő munkavégzést, akkor felejtsd el. Nem tolerálják azt, ha valaki beteg, a munkaidő-beosztást egyik pillanatról a másikra megváltoztathatják. Eladókat folyamatosan keresnek, nem sokan bírják azt a tempót. Első körben próbanapot kérnek, aztán ha megfeleltél, alkalmi munkavállalóként vagy határozott idejű szerződéssel foglalkoztatnak. Határozatlan idejű szerződésre ne is számíts. A legkönnyebb úgy bekerülni, ha dolgozik valamilyen ismerősöd a cukrászdában, de önéletrajzot beadhatsz úgy is, hogy nem hirdetik meg az állást. Egyébként, ha már van szerződésed, térítik a bérletet vagy az utazási költséget, helyben biztosítanak étkezést.
2011. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A munka nagyon pörgős és min. 12 óra kemény talpalás, vas fegyelem és szigor kiséretében. Tele szabályokkal és ezen felűl a személyzet is értelmetlen szabályokkal neheziti a mindennapi munkavégzést, így mindenki feszűlt és fusztrált.Be vagy kamerázva így minden lépésedet figyelik és elemzik :) A munkabeosztás : heti 4 nap melyből 3 egymást követő napon kell dolgozni. Az üzlet szabályzat folyamatosan (napobta) változik, ha a kasszádban - vagy + van befizettetik, mindezt ha nem teszed meg akkor elbocsájtanak.

Ezeket leszámitva jó hely!

2016. márc. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!