Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Richter Gedeonnál mennyi az...

A Richter Gedeonnál mennyi az alapbér?

Figyelt kérdés
Technikusi alapbérre gondolok, mondjuk kezdőként.
2011. máj. 25. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én 85-öt,párom 90et kapott kezdőként. Én kutatáson,ő ellenörzésen voltam/ill van.A kutatáson kevesebb eleve a mani... De ez természetesen nettó. Kaptunk mellé bérletet,étkezési jegyet,benti ruhát,cipőt,4000pénz patika kártáyra(próbaidő után)Meg tisztasági csomagot kap 3havonta(szappan,mmosószer,tusfürdő)Ja meg mehet uszni az usziba:)

MElyik területre mész? Ha van kérdésed akkor irj s megpróbálunk válaszolni.

2011. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vegyipari technikusi oklevelem van és tudok bánni a hplc-vel, gc-vel. Ti 1 műszakban vagy 3 műszakban vagytok? Mondjuk én debreceni vagyok, itt is most fog nyílni egy gyáruk, ezért érdeklődtem, ki mit tud. Milyen abban a gyárban a munkakörülmény, ahol vagytok? Ha már vagy 4-5 éve ott van az ember, mennyire nő az alapbér? Köszönöm előre is a választ! :-)
2011. máj. 26. 00:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mi 1 műszakban vagyunk,de ugy van hogy reggel 6tól lehet betn lenni. 9-14ó között kötelező bent lenni,de bemehetsz már reggel 6ra is. Párom is jelentkezett debrecenbe de őt nem vették fel. (Én mondjuk örülök neki,hisz itt vagyunk mi,a család,szülők) Én már nem dolgozok ott sajnos,nem hosszabbitották meg a szerződésem próbaidő után. Én ugy tudom,hogy a laborban a technikusi végzettségűek egy műszakban vannak. Az üzemben dolgozók azok akik műszakosak. Meg a csomagolók(szakmunkások)

Ahol a párom van az egy egyszerűbb labor,de jól felszerelt.Ő klasszikus analitikát csinál(titrálások,bemérések stb...) Én pedig egy full felszerelt laborban voltam,HTS-sel dolgoztam(egy ilyen nagynyomású fotómetriás vizsgálat..)

Nagyon jó egyébként,profi:)

Mondjuk most kitalálta a fönökük h nyomtatni kell a beméréseket...Majd ha hazajön ma és van kérdlésed akkor szólok neki s akkor akár Msn-en is kibeszélhetitek a Richtert:)

2011. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
NA, az tök jó lenne, ami engem érdekelne az igazán az alapbére egy technikusnak (szóval nettó) laborban, vagy üzemben.
2011. máj. 27. 08:09
 5/5 anonim ***** válasza:
A párom tegnap ecsetelte a dolgot hogy mi meg hogy majd leirom..
2011. máj. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!