SZERETED a munkádat?

Figyelt kérdés
Írjátok oda létszíves azt is, hogy mit dolgoztok, milyen végzettségeket van, illetve, hogy mit szerettek a munkátokban. Plusz kort és nemet is.
2011. jún. 1. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Na ez engem is érdekel :)

Én most fogok végezni az egyetemen, eddig úgy néz ki, hogy nyomdában leszek gyártáselőkészítő, találkoztam a leendő munkatársakkal, jófejeknek tűnnek. :) A munka viszont nem lesz könnyű, de remélem belejövök!


22N

2011. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Igen szeretem!

Cukrász a végzettségem és egy gyárban vagyok fröccsöntő gépbeállító lakatos

27F

2011. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szeretem, ha jól fizet,


(ez jelenleg netto 160 at jelent nekem közepes igénybevételű munkákra, keményebb melókra min 200)


és a napi munkaidő nem több 10 óránál, vagy ha több akkor az óradíj legalább netto 800 ft.



Végzettségeim:


Boltvezető, Vagyonőr, Gyártóipari technikus.


De természetesen bármilyen betanított, vagy fizikai munka jöhet, hiszen nem a papír teszi az embert.


Azt hiszem ez reális hosszabb távon, ha ez alá adja az ember az előbb utóbb ráfizetésként fog jelentkezni a munkavállalónál.


28/F

2011. jún. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval részemről tökmindegy mi a munka, ha meg van fizetve, van az a mennyiségű pénz amiért boldogan takarítok akár pusztakézzel kanálist napi 12 órában is, széles mosollyal az arcomon. De számomra mitsem ér az a munka ahol húde mindenki hepi ott az íróasztal meg a bőrfotel és a klíma a nyakadban de keresel havi 85 ezer nettot.
2011. jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, szeretem nagyon. Saját üzletet vezetek (virág jellegű). Valamint nagykerként rendelek, ill. továbbértékesítek.

Végzettségem két pedagógiai diploma.

2011. jún. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26/F Egy MLM rendszerrel foglalkozom, ahol nem kell terméket eladnom, de persze dolgoznom kell, sokat tárgyalni. De egy év után jön havonta passzívan 400 ezer Ft, és igen nagyon szeretemm
2011. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minőségellenőr vagyok. Nem rossz meló, de a fizu lehetne több. Érettségim van, 28 éves, férfi vagyok.
2011. jún. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szobalányból lettem HK Supervisor. Szeretem, a végzettségemhez is passzol.
2011. jún. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!