Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Call center munkatárs feladatai?

Call center munkatárs feladatai?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bele-bele futni ilyen hirdetésekbe, ahol bizonyos Call centerekbe keresnek munkatársakat. Ez ugye telefonos munkavégzés, ennek megfelelően jó kommunikációs készségekkel rendelkező embereket is keresnek. Ez világos.


De ettől függetlenül csak érdekel, akinek van nagyobb rálátása, ismerete e területről. Pontosan mi is a munka? És hogyan zajlik? Itt is saját ismerősöket kell zaklatni?S:


Köszönöm!


2011. jún. 2. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ, hogy milyen cégnél végzed e fajta csodálatos tevékenységet.

Ha olyannál, ahol nincs lista, amiről hívogathatsz, akkor bizony elkezded zaklatni az ismerőseidet is.

Ismerősöm pl. egy banknál Call Centeres, ő a velük szerződött emberkéket hívogatja. Független, hogy vállalkozó vagy magán személy.


Részemről ez az egyik munka típus, amit akkor se csinálnék, ha rászorulnék. Undorító!


Jó munkát :)

2011. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hál isten..Én mikor Bp-en éltem a környék és közelebbi vidék volt. Semmi bajom nm volt, szcsére megismertem jó pár embert kedveset többet, mint rosszindulatút. A társaság is jó volt, telefon társaság előfizetőit hívtuk.
2011. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Call Centerben nem mindig neked kell hívogatni embereket, az is lehet, hogy téged hívogatnak. Ügyfelek. Szerintem ez a része nem vészes. Kicsit monoton munka, mert a legtöbb emberkének ugye hasonló problémája van, de szerintem nem vészes.
2011. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja, és én is hasonló munkakörben dolgozom, az enyém elég adminisztratív/irodai munka, semmi extra.
2011. jún. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ma 14:12 vaok. Nekem is kellett adminisztrálni/irodai munka jellegű volt. Arról nm is hallottam, h van olyan..
2011. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen a válaszokat. Igazán hasznosak voltak, így már legalább kaptam némi képet a dologról.


Ha belefér még, s nem vagyok túl pofátlan, mit mondtok hova érdemes jelentkezni? Nem Pesti vagyok, de arrafelé vágyódom. Ha összejön, költözöm... Nem is az, hogy konkrét belső telefonszámokat adjatok, félre ne értsetek:D Csak egy-két cégnév, ilyesmi...


Köszönöm még egyszer!

2011. jún. 2. 19:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is call centerben dolgozom. Főleg értékesítéssel, közvélemény-kutatással, tájékoztatási céllal keresünk meg embereket, de ügyfélszolgálatok is működnek nálunk. Én sosem hívtam még ismerőst, különböző cégek megbízásait teljesítjük, ők adják az adatbázist is, egy program tárcsázza a számokat.
2011. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ma 15:14 vsok, szívesen adnék, de rég elkerültem onnan azt se tom létezik-e..naon szívi amúgy.
2011. jún. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

"Én is call centerben dolgozom. Főleg értékesítéssel, közvélemény-kutatással, tájékoztatási céllal keresünk meg embereket, de ügyfélszolgálatok is működnek nálunk. Én sosem hívtam még ismerőst, különböző cégek megbízásait teljesítjük, ők adják az adatbázist is, egy program tárcsázza a számokat."


Az nem munka, hogy jogtalanul megszerzett telefonszámokon zaklatnak gyanútlan embereket, akik értelmes hívásra számítanak, és akik jó esetben anyázás nélkül kinyomják a call-centereseket. Ilyenkor elgondolkozom, hogy tudnak ilyen aljamunkát elvállani egyesek, ami gyakran normálisan sem fizet.

2017. ápr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!