Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lányok ti bele mernétek vágni...

Lányok ti bele mernétek vágni ilyesmibe? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Szeretnék új életet kezdeni és arra gondoltam,hogy ez a munka talán segíthetne nekem ebben.Én csak és kizárólag a hostess munkára gondoltam.Hatalmas felelőtlenségnek is tűnhet elutazni ennyire messze az ismeretlenbe és megbízni vadidegenekben. Csak arra gondoltam,hogy,ha mindig túl biztonságosan élek,talán nem is élek... Ha esetleg van valakinek tapasztalata ebben az egészben és megosztaná velem,azt nagyon megköszönném.Akinek nincsen annak is,ha elmondaná a véleményét.Szerintetek mennyire lehet igaz az amit itt állítanak(szexmentes),nyilván semmire sincsen garancia. Azért köszi előre is.:) [link]
2011. jún. 6. 20:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja,ha esetleg valaki nem olvasná végig:Olaszországban hostess munkáról lenne szó.
2011. jún. 6. 20:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem hostesseket, hanem konzumlányokat keresnek, csak az rosszabbul hangzik, ezért hostessként hirdetik.
2011. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt a forma "leitatást" itthon már üldözik.


Nem legális munka, ez és kb annyira lesznek veled is tisztességesek amennyire a betérő vendégekkel, továbbá olaszországot ismerve egyszer majd betéved egy nagyágyú aztán poriglövi az egész csehót amikor meglátja a számlát.


Ilyen helyeken ugyanúgy megy a drog, és a prostitúció is, és ne hidd, hogy csak úgy kiszállhatsz, nem jutsz élve messze.

2011. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a válaszokat.Akkor biztosan én vagyok túlságosan naiv,vagyis persze nem hittem mind egy szálig,amit írnak,vannak bennem kétségek,csak jó lenne nem mindig ennyire óvatosnak lennem.De azért hülyeséget sem akarok csinálni.
2011. jún. 6. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:

"A nyelvtudás nem alapfeltétel, hiszen a legfontosabbakat úgyis hamar megtanulják a lányok." (utolsó bekezdés)

Nem akarom rossz színben feltüntetni ezt az oldalt, de ebben a mondatban kicsit kilóg a lóláb. Ha egy csajjal nem tudok beszélgetni és szexre sincs esélyem, akkor miért is hívnám meg akárcsak egy italra is? Felebaráti szeretetből?

2011. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mikor tanulja már meg minden lány, hogy ha egy férfi fizet egy nő társaságáért, akkor szexelni is akar?!


Ne legyél már ennyire naív! Ahol írják, hogy szexmentes munka, az biztosan az.

2011. jún. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!