Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunka sürgősen valahol...

Diákmunka sürgősen valahol Budapesten?

Figyelt kérdés
Egy ki segítség kéne. Idén töltöm majd a 18-at ezért kevés munkalehetőség van, viszont mindenképp szükségem van pénzre ezért nyáron dolgoznék valahol. Regisztráltam egy csomó oldalon de mivel nem vagyok 18 így szóba se állnak velem vagy csak éhbéres meló van. Ezért a segítségeteket kérném, hogy mégis hol tudnék melót szerezni vagy ha tudtok egy jóról szóljatok. Eléggé elvagyok már keseredve, mert rengeteg helyen keresgéltem már és semmi:(
2011. jún. 8. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Más felnőtt emberek se találnak munkát, hát még egy gyerek? Ha diákszövetkezetben nem találtál semmit, itt se igen fognak tudni másban segíteni.
2011. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!