Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Idegenlégió, megéri e csatlako...

Idegenlégió, megéri e csatlakozni ha az embernek senkije, semmije nincs és szeretne egyszer saját lakást+normális életet? 22F 182cm - 80kg (sportos)

Figyelt kérdés

Kérdésem még az lenne hogy a magyarositott oldalt már olvastam + a könyvet is alap infókat tudok igy olyan ember válaszára vagyok kiváncsi akik megpróbálták a felvételit és vagy sikerült vagy megbuktak, de kintvoltak.


Minden egyéni infó érdekel:

Hangulat

légkör

fizetés

mennyire esélyes hogy valaki(k) Dzsibuti ba kerülhessenek állandóra

ha valaki megbukott, miért? ( tudom hogy ezt nem közlik de hátha valaki tud pontosabb infókat)

Élet a farmon

alap szolgálati időn belül (5év) teljesen megszünik a kapcsolat a kinti világgal? (akár kapcsolat terén)


Stb Stb minden Élmény + egyéni infó érdekel


Köszönöm


2011. jún. 16. 07:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

sajna nem tudok válaszolni, mert az én rokonom még Algériában volt az előző század elején, első harmadában.


megtanulsz franciául, angolul is biztosan, megedződsz, később lesz mit mesélned a családodnak, büszkék lesznek rád, te is magadra és még jól is fizet. a hátránya az, hogy veszélyes.

én is olvastam a magyar honlapjukat, ha egyedül lennék és férfi lennék, mennék.


a mai férfiak jórésze azért ilyne puhány mert soha nem voltak katonák.


28N

2011. jún. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 SzilKa ***** válasza:
50%

Túl sok pénzt nem fogsz tudni félretenni, mivel nem éri meg kilógni a sorból, márpedig a többiek eléggé benne lesznek az élet sűrűjében, így Te is el fogod verni a lóvédat nőkre és drogra. Nagyon kevesen bírják lelkileg ezek nélkül.

Van olyan ismerős, aki végigcsinálta, morálisan nagyon nagyon más ember lett. Olyan is van, akit felvettek volna, de végül visszakozott, ő a fentiek miatt lépett ki.

2011. jún. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem


"gladiátor" leszel éles bevetéssel


valószínűleg gyilkolni fogsz

2011. jún. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

ha ennyire elszánt vagy akkor találsz mást is


pl.


fúrótorony az Északi tengeren


nem tolakszanak a népek (veszélyes, nagyon kemény munka)


nagyságrendekkel jobban megfizetik az idegenlégiónál...

2011. jún. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

[link]


de ez csak egy kósza ötlet


ez is elég genny munka...

2011. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
de legalább akkor mondasz fel amikor akarsz...
2011. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


A fúrótornyosról nem is hallotam ha veszélyes az nembaj nemféltem magam.


De egy magamfajta 22 éves 8 osztályos senki el tud helyezkedni pl egy olajfúrótoronynál valami betanitott munkára?

2011. jún. 16. 13:27
 8/11 anonim ***** válasza:

szvsz


el


de angolul tudni kéne (pl. betanítani angolul fognak)


tanulj meg valamennyire angolul


és menjél ki dolgozni az Egyesült Királyságba


vmi minimálbéres munkát valószínűleg könnyen kapsz


kb. egy szinten leszel azokkal a magyarokkal akik diplomás munkanélküliként mennek ki (ők is segédmunkát végeznek általában)


DE ismétlem ANGOLUL valamennyire kommunikatívnak kell lenned

2011. jún. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

magyar munkaközvetítőknek ne higgyél


tanulj angolul, menj ki Angliába és ott próbálj szerencsét


magad keressél munkát


ha a jég hátán is megélsz, akkor nem lesz gond (az idegenlégióhoz képest üdülőtelep)

2011. jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Valaki lenni szeretnék és sajnos nekem tányleg a légió a kiút.


amúgyis van egy Tmobilos tartozásom a hülye fejemmel amikor még jólment összevásároltam mindent 2 év hüségre és Bumm olyan csekk hogy kb= légió . Én saram hülye voltam mindenki a saját kárán tanul angliai munka nem huz ki engem semennyire mert új néz kell új személyazonosság is. Légió nak az előnye hogy amit kapok pénzt átla 900-1100eur ha tengeren tul vagyok akkor 5500eur ami már nemkevés 100% eltudom rakni nemfogok költekezni és angliába kereshetek kb ennyit 1000-1200 eur_t de abbol élni is kell + lakhatás is ami ha munkás száló akkor is 65 font minimum /hét


Angolul olyan szinten beszélek hogy problémamentesen kintlehetnék akár felszolgálónak is de nincs papir igy ennek lőttek felszolgáló OJK hez meg 10 osztály kell nekem meg 8 van és alig élek meg .


Most nemtudom hogy az az oldaj fúrós az most poén volt vagy sem de ha nem a légió akkor csak is azt probálnám ki nemakarok a 150miliomodik felszolgáló lenni valami keményet probálnék ki amiben ott a kockázat de ha keményen csinálom akkor megcsinálhatom az életemet.

2011. jún. 16. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!