Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 300 forintos órabér, diplomásk...

300 forintos órabér, diplomásként,12 órában, éjszakai pótlék, túlóradíj nélkül, nyelvtudással?

Figyelt kérdés

Máshol még nem találtam munkát, de ennyi pénzért nem tudom, hogy elmenjek-e... még ha visszamennék tanulni akkor is többet kapnék diákmunkával és az éjszakai munkát is kifizetnék.


[link]


Mellesleg nem többet kellene fizetniük alapesetben is? Így pedig, hogy 3 nyelven kell beszélnem és ünnepeken meg éjjelre sem kapnék többet..


2011. jún. 16. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még egy segéd munkás is 350-400-as órabérben van. Akkor mi az a 300?
2011. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A vendéglátásban lenne.

Egyszer már dolgoztam egy hetet 300-as órabérért kínaiaknál, de az embertelen volt. Ők legalább magyarok.

2011. jún. 16. 12:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy félnótás diákmunkás órabére lehetne 300, ennyi pénzért a lábam sem mozdítanám.
2011. jún. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az a baj h kisváros, üdülőövezet, a végzettségemmel költözni kellene, itt meg csak ilyen munka van.


Viszont máshol már csak takarításért is több pénzt kapnék, nem az, hogy takarítsak és mellette még a részeg külföldi vendégek is ugráltassanak. Akkor már jobban ellennék a hipók társaságában is.


Diákként 2 nap alatt megkerestem 10ezret és még jól is éreztem magam, komolyan, ha visszamennék megélhetési diáknak jobban jönnék ki... :(

2011. jún. 16. 12:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért baj, ha költözni kell? Én már háromszor költöztem másik városba, mert ott volt munka, de így legalább nem zsebpénzér dolgozok.
2011. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
300-as órabérért ne vállalj munkát, ennél a munkanélküliség is jobb.
2011. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem túl régen költöztem haza, a szüleim miatt elsősorban, meg a koliból kiköltözés után az albérlet sokba került volna, akkor azonnal pedig BP-n sem találtam munkát, hogy ki tudjak venni valamilyen szobát.

A barátom se akarja hogy elmenjek, neki van itt munkája, örül, hogy már nem járok suliba. Csak nekem ez meg így nagyon nem jó, nem azért tanultam 18 évig, hogy havi 50-et keressek és még szívassanak is :(

2011. jún. 16. 18:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, a minimál órabél 423 Ft...szóval én a helyedben felnyomnám őket a munkaügynél is :D a barátod meg ne tartson vissza, mert így sosem fogsz előrébb jutni. ugyanilyen helyzetben vagyok :D én hamarosan elhagyom az országot :D
2011. jún. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!