Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jászberényi plasztikgyárról...

Jászberényi plasztikgyárról mi a véleményetek? Minden érdekel. Többi lent

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm most oda akar menni dolgozni állítólag 3 műszakban és 140.000 ft-ot ígértek neki. Ez igaz? Milyenek ott a főnökök és milyen ott a munka? Nagyon nyírják a dolgozókat? Mit kell ott csinálni? Szalagmunka van vagy teljesen más?
2011. jún. 17. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Szalagmunka is, esetleg gépkezelés is (fröccsöntő.. ) stb stb. Attól függ melyik csarnokba kerülsz és azon belül is minek osztanak be (anyagmozgató, vizuál, csavarozó, gépkezelő stb).

A plasztikba főként vállalkozó útján tudsz bekerülni, általában 4 műszak van nem három.


Ha sima cégesként bekerülsz akkor szerencséd van de akkor sem kapsz 140-et.

62 ezer körül kapnak a vállalkozósok 4 műszakra!!

Ja és a kérdésedre válaszolva: ha kedves az életed be nem teszed a lábad oda!!

Tele van c kategóriás emberrel és bizony még a papucsodat is kilopják a szekrényedből.. a kezedből kiveszik a szendvicset a folyosón stb. A fönők ott maszturbál a nadrágjába és ugat mindenkivel, persze a nőket fűzi, aki elmegy vele azzal kefélnek is.

Tehát nő létedre ne tedd be oda a lábad... de sehogyan sem, pokoli egy alja hely.

Persze ha kigyúrt kancigány vagy akkor nyugodtan, sikeresen be fogsz illeszkedni és kiskirálykodhatsz is odabenn.

Ja és 16 órázás is előfordul, ha nem tetszik akkor lehet hazamenni.

Nem hiszed? Akkor menj el és próbáld ki!

Amúgy ez a link is sugall róluk pár mondatot:


[link]

"Cégek a szégyendobogón


Szám szerint kétségtelenül a munkavédelmi bírság a legtöbb, ötven közül harmincnégy sorolható e kategóriába. A munkaügy körébe tartozó tizenhat bírság között tíz esetben a külföldieket engedély nélkül foglalkoztatottakra szabtak ki. A legmagasabb, csaknem 10 millió forint befizetésére kötelező határozatot is ezért hozta a munkaügyi hatóság a kecskeméti Dr. Faragó és Társai Kereskedelmi Kft. ellenében. A toplista második helyére a Dunakeszin bejegyzett CU Electronics Europe sorolható, neve mellett 7 millió forintos munkavédelmi bírság szerepel. A képzeletbeli szégyendobogó harmadik fokára a dunaújvárosi DARUSÍN Ipari Gyártó, Szerelő és Szolgáltató Kft. állhat; szintén munkavédelmi mulasztás miatt több mint 6 millió forintra bírságolták.

További három céget fejenként ötmillió forint vagy annál nagyobb bírsággal sújtottak. Így a budapesti GENERAL 2003 Építőipari és Kereskedelmi Kft.-t, ahol külföldi állampolgárokat foglalkoztattak engedély nélkül, és az ugyancsak fővárosi Magyar Aszfalt Kft.-t, illetve a Jász-Plasztik Kft.-t, mindkét cégnél munkavédelmi hiányosságok miatt büntettek. Négymillió forint vagy annál nagyobb bírság szerepel további hat cég neve mellett, és az ötvenedik is eléri a milliós összeget. Nincs olyan országrész, amely kimaradna a listáról, legtöbbször – négyszer is – Pécs neve olvasható, de olyan kis települések is leteszik „névjegyüket”, mint például Ibrány, Teskánd, Demecser vagy Jászalsószentgyörgy."

2011. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia,3 műszakba jár unokatesóm is,90 ezernél többet nem kap, berényben az az egyik legrosszabb hely :)
2011. jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Többféle munka van,szalag is, gépbeállító..
2011. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Leszter_a_Moleszter válasza:

Én nem régóta vagyok ott, de nagyon szar hely. Van, hogy pénteken szólnak, hogy hétvégén is be kell menned. Olyan is volt, hogy éjszakás műszakban, vaksötétben küldtek ki minket raklapot válogatni. De olyan is volt, hogy húsz percenként változtattak azon, hogy mit, hova és honnan kell elvinni. A legtöbb műszakvezető beképzelt (tisztelet a kivételnek) és állandóan b*sztatják az embert. De egyébként "p*náznak", ahogy az egyikőjük fogalmazott.

Volt, hogy megfenyegettek ott dolgozókat, meg megríkatják őket. Ha újonc vagy és kérdezel, hogy mit hogyan, akkor hülyének néznek. Ott ahol én vagyok, állandóan bedöglenek a gépek, illetve néhány béka, szinte használhatatlan. Minden sz*rért elveszik a kajajegyedet. Ha együtt vagy más műszakosokkal és nincs elég munka akkor átküldenek másik üzembe, tök mind1, hogy még nem voltál ott, hogy fingod nincs róla mit kell csinálnod és hogy nem oda vagy felvéve.

Amint tehetem én le is lépek.

2013. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kenis21 válasza:

Ne menj oda Dolgozzni!!! Dolgozztam ott amikor csak egy napot voltam otthon egész honapban és voltak 16 óráim is ugy kaptam 108.000 ft -ot...A Műszakvezetők bunkok.Munkaidőben Facebookoznak meg Stb...Volt amikor azt hazudtak,hogy ha rendet tartunk magunk mellett kapunk 3000ft kaja jegyet de semmi....Volt amelyik müszakvezető kijelentette hogy ő rá nem lehet rá nézzni sem...

Egyébként kb maximum 70000FT A fizu jó esetben.Némelyik Szalagvezetö azt hisszi ö az isten ordibal...Hát tudnék még sok mindent irni...Sajnos kihasználják az ott dolgozzokat pedig ha csak mindenki 3 napra nem menne be dolgozzni..........Vannak akik Nagyon messziröl mennek be dolgozzni ,2 kor kelnek és 6 ra érnek haza bezzeg az ott lévö vállalkozók meg a legújabb autokkal járnak...Na ez a szégyen.

Ameddig csak birod keruld azt a helyet.

2014. szept. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Még jó, hogy jöttem kommenteket olvasni. Pont most akarnak oda "átcsábítani". Hát ezek után nem fogok odamenni.
2014. szept. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nemm kell mindent elhinni ...

először próbáljátok ki, utána vélekedjetek. Akinek meg szar volt nyilván megvolt rá az okuk. Éjszaka szopatásból csak úgy nem küldenek ki raklapot válogatni, de hát ha az a munka akkor meg kell csinálni. Jaja alig vagyok itthon. Sajnos ez ezzel jár, aki nem akarja bevállalni az semmiképp ne jelentkezzen. Nekem úgy lesz hogy 3:1 néha becsúszhat hogy 4:1. Amúgy meg oda utazni senkinek sem tilos, busz vitt és hozott a szerződés is gyorsan meg lett.

2016. szept. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
OKé. Megváltozott a véleményem. Csak egyet mondok. Ha van eszed, nem mész oda!
2016. okt. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!