Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » érdemes elmenni manapság...

érdemes elmenni manapság műkörmösnek? Meglehet élni belőle?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha a vendégkörödet jól kialakítod, vagy már van legalább 30-40 állandó vendéged, akkor érdemes elmenni akár szalonba is napi 6 órára vagy otthon végezni (házhoz hívni őket).


Ha nincs vendégköröd, akkor kb. fél év, mire összeszeded 'őket', akik meg is maradnak állandónak.

De ez attól függ, hogy hogyan dolgozol, milyen gyorsan, milyen precízen, stb.


Legrosszabb emlékem a műkörmössel kapcsolatban, hogy ott ültem nála kb. 6 órát és borzasztóan csinálta meg a körmeimet. [sima franciát kértem]

Szeretett csacsogni és mivel házhoz mentem, közben főzött is és vagy 70× hívták telefonon.

Legjobb emlékek viszont az volt, mikor bementem egy szalonba időpontot kérni, majd pont üresedés volt. másfél óra alatt kész voltam, kaptam extrát és 3500-t fizettem érte! Azóta odajárok a csajszihoz.

2011. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!