Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki dolgozik MLM rendszerű cégnél?

Ki dolgozik MLM rendszerű cégnél?

Figyelt kérdés

Szeretnék kicsit informálódni, hogy ezek a cégek valóban jól tudnak működni? Olvastam egy ilyen cégről, elég nagy összegű belépési csomagot kell megvenni (85.000 Ft). Ilyen esetben az ember jobban meggondolja, mit csináljon. Maga a cég létezik és működik több országban, tehát semmi sem kamu, a termékeik elég drágák, emiatt a kezdőcsomag is.

Ha valaki ilyen cégnél dolgozik, leírná hogy hogyan megy neki, mennyit tud vele keresni tisztán havonta, mennyi idő alatt épített fel ilyenné és bármit, amit még el tud mondani. Esetleg melyik ez a cég? Nem azt szeretném, ha valaki be akarna léptetni és ezért csupa jót ígér és mond, hanem őszintén.

Tudom, sokan nem tartják jó ötletnek azt a fajta munkát, de most azokat kérdezném, akik igen.

Köszi


2011. jún. 21. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemesebb személyesen leülni egy olyan emberrel, aki jártas az adott üzletben. Írott formában eléggé korlátozottan lehet erről beszélni. Részinformációkból általában rossz döntéseket hoznak az emberek, egy hirdetés alapján lehetetlen leszűrni, hogy ez most jó, vagy rossz lenne neked.
2011. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van ilyen ismerősöm, de hozzá meg sem próbálok menni, mert csak az lenne a célja hogy rádumáljon, lépjek be alá. Épp ezért kérdezek látatlanban embereket, akik esetleg a valóságot elmondanák.
2011. jún. 21. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:

MLM-nél két dolog a lényeg: az egyik, hogy valóban nagyon sokat lehet keresni - ha odateszed magad. Erre nem mindenki alkalmas. A lényege, hogy üzleti lehetőséget ajánlunk másoknak, de az emberek döntő része tukmál, így nem lesz sikeres.

Rámenősnek kell lenni, de nem erőszakosnak, el kell hitetni a másik féllel, hogy te a lehető legjobb helyen vagy, és ha ő úgy dönt, nem érdekli, akkor az az ő baja nem a tiéd.

Ha nem tudod vele ezt elhitetni, akkor görcsös leszel - ami az MLM-ben egyenlő az egy helyben topogással.


A termék általában mindig jó, mert üzletet jó termékre lehet csak építeni.

Amit mindenképpen meg kell nézned, mielőtt belevágsz: hogy az adott termékért általában kifizetnél-e annyi pénzt, amennyibe kerül. Ha nem, akkor nem is fogod tudni eladni.


Ha a termék neked megéri az árát, és úgy érzed, simán meggyőz másokat is, akkor vágj bele, mert ha tényleg odafigyelsz, akkor sokat lehet keresni.

2011. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen, én is azt olvastam, hogy nem szabad tukmálni, hanem meg kell lebegtetni a lehetőséget az ember előtt úgy, hogy ő akarjon belépni. Ehhez pedig az embernek hinnie kell a saját sikerében és előrejutásában.
2011. jún. 21. 14:50
 5/5 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Én a strukturált értékesítésben hiszek.

1.része: szolgáltatás értékesítése = jelen pénzed, ebből keresel most és nincs az, hogy dolgozz ingyen 3 évig majd aztán jön csak a passzív jövedelem

2.része: struktúra építés -> hosszútávú rendes passzív jövedelem kb. 3-5 év után

2011. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!